lekarz Krzysztof Bojanowski

1,5
1,7
1,8
1,7

Totalny brak kompetencji i rzetelnej wiedzy medycznej. Skoro uznał Pan, że jestem zdrowy i mogę wykonywać dotychczasową pracę, gdzie pozostali lekarze u których byłem stanowczo zabronili mi jej wykonywania i doradzali niezwłocznie zmianę pracy na znacznie lżejszą. Jeżeli ktoś ceni własne zdrowie to zalecam ignorować orzeczenia i przede wszystkim "wiedzę" tego człowieka. Wszystkim, którzy to czytają (poza Panem Bojanowskim) życzę dużo zdrowia i wytrwałości :)

Zdecydowanie nie polecam Żeruje na ludzkiej Krzywdzie pobierając wynagrodzenie z zus-u jako orzecznik gdyby miał jakąkolwiek wiedzę jako lekarz nie musiałby się ukrywać pod przykrywką orzecznika na marginesie mam nadzieję że kiedyś w życiu spotka w jego własnej sprawie orzecznika jakim jest A jeżeli faktycznie masz tytuł lekarza to Przypomnij sobie słowa przysięgi

Zdecydowanie polecam. Ciesze się, że nie muszę się już spotykač z panem doktorem, ale to tylko dlatego, że leczenie było skuteczne. Obym dlugo nie musiała, ale gdyby co....wracam....z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiam.

Cham prostak i ignorant. Wiem że ludzi nie ocenia się po wyglądzie ale ten facet na sam widok jest odstraszający. Mam nadzieję że jeszcze spotkam tego lekarzyne.

Brak empatii, arogancja, nieuprzejmosc, wyniosłość cechy charakteryzujące tego lekarza... Poczucie mojej godności po wyjsciu od tego lekarza -1

nie polecam, arogancki, pewny siebie nie interesuje go dobro pacjenta

nie polecam, arogancki, pewny siebie nie interesuje go dobro pacjenta

Nie nadaje się na lekarza orzecznika. W 5 minut jest wstanie uzdrowić człowieka, wystawić orzeczenie i pozostawić chorego bez środków do życia.

lekarz bez zapoznania sie z historia choroby decyduje o losie pacjenta oczywiscie na NIE

malo kompetentny i dociekliwy,nieuprzejmy ,

malo kompetentny i dociekliwy,nieuprzejmy ,

Kompetentny,dużo czasu poświęca pacjentowi.Polecam innym.

Kompetentny,dużo czasu poświęca pacjentowi.Polecam innym.