lekarz Krzysztof Borowiec

Neurochirurg

Po pierwszej wizycie poczułam ze ktoś mi ufa i wierzy w mój ból, już 3 lata chodze po lekarzach i nikt nie umie mi pomoc ani nie chce się zainteresować. pierwszy raz od tak długiego czasu poczułam zainteresowanie

Cudowny lekarz jak i człowiek. Odkąd tylko trafiłam do Niego na konsultacje czułam zainteresowanie moim stanem zdrowia. Po operacji również przyjeżdżał lub dzwonił. Przemiły człowiek, kompetentny lekarz. Dzięki Niemu uwierzylam, że są jeszcze lekarze z powołania. Dziękuję Panie Krzysztofie 😄 jest Pan wielki 😄

Specjalista na "medal",dobry człowiek. Polecam,polecam i jeszcze raz polecam. Wielkie DZIĘKI doktorze!!!

Lekarz godny polecenia. Uprzejmy i kompetentny. Przyjmuje w Zielonej Górze na ul. Podgórnej. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Wspaniały jako człowiek i jako specjalista,uprzejmy pomimo choroby do takiego lekarza idzie się z przyjemnąścią Wielka wiedza medyczna w swojej specjalizacji. POLECAM Z CAŁEGO SERCA KRZYSZTOFA BOROWCA WIELKI SPECJALISTA Przyjmuje również w Lesznie tam osobiście byłam w Poradni

Wspaniały jako człowiek i jako specjalista,uprzejmy
pomimo choroby do takiego lekarza idzie się z przyjemnąścią
Wielka wiedza medyczna w swojej specjalizacji.
POLECAM Z CAŁEGO SERCA
KRZYSZTOFA BOROWCA
WIELKI SPECJALISTA
Przyjmuje również w Lesznie tam osobiście byłam w Poradni

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Zielona Góra"?

dr
Piotr Defort

ośedle śląskie

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Szpital Wojewódzki Zielona Góra
65-001 None
Filia SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNEGO - UROLOG BROMBER, HALIŃSKA SPÓŁKA JAWNA
Wyszyńskiego 99
65-001 Zielona Góra