mgr Krzysztof Burycz

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą, psychologiem pracującym w nurcie Psychoterapii MetaSystemowej. Prowadzę terapię indywidulną, grupową oraz terapię par. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii MetaSystemowej. Przyjmuję:
- w Nysie, ul. Piłsudskiego 47, Przychodnia Rodzinna VITA, pokój 101
- w Głuchołazach, ul. Wyszyńskiego 1A
Rejestracja telefoniczna: 785932035

Psychoterapia jest dla każdego, kto tylko chce, żeby jego życie stało się pełniejsze.
Jeśli:
brakuje Ci sił by żyć
czujesz ...

Niezbyt godny polecenia . Terapeuta z wybujałym "ego" i jednoczesnym niedoborem empatii. Zamiast terapii powoduje frustrację

Na początku terapii było ciężko, nie chciałam pogodzić się z wieloma trudnymi rzeczami, które pokazywał mi terapeuta, ale z czasem docierało do mnie jak wiele muszę zmienić w sobie, aby móc żyć szczęśliwie. Dzisiaj potrafię się uśmiechać i cieszyć życiem. Polecam tego specjalistę!

Z każdą kolejną sesją wiele rzeczy nabierało nowego znaczenia, znajdywało swoje miejsce i zostało właściwie nazwanych. Może czasami nie było łatwo, bo trudno przyznać się przed samym sobą do popełnianych błędów. Dostałam od terapeuty kilka "kubłów zimnej wody", ale dzięki temu otworzyły mi się oczy i teraz w moim małżeństwie jest dużo lepiej, potrafię patrzeć na męża z miłością. Dziękuję za okazaną pomoc i polecam serdecznie!

Dziękuję za pomoc panie doktorze! dzisiaj wiem, że warto było pójść na terapię... mam nadzieję że teraz już wszystko będzie OK.

Użytkownik zarejestrowany

23.03.2014

0,0

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

Komentarz lekarza:
Po pierwsze, komentarz dotyczy stylu pracy terapeuty, a ten wynika z faktu istnienia różnych podejść terapeutycznych. Ja pracuję w nurcie Psychoterapii Integratywnej MetaSystemowej i zgodnie z tym podejściem prowadzę terapię. Tak się składa, że sposób prowadzenia zajęć zależy od terapeuty, a nie "widzi mi się" pacjenta. Być może terapeuta z innego podejścia pracuje zgoła inaczej. Istnieją różne nurty terapeutyczne, nie ma jednego uniwersalnego stylu, podobnie jak każdy trener posługuje się innymi metodami szkoleniowymi. Po drugie, pacjent na terapii może pracować tylko nad sobą tzn. nad swoimi uczuciami, emocjami, myślami, nad relacjami między nim a innymi ludźmi, a nie zajmować się pouczaniem terapeuty, bo wtedy przestaje być to terapią.

Ja mam niestety odmienne doświadczenia. Brak empatii i profesjonalizmu. Nie polecam.

ciesze sie, że trafiłem w końcu do tego pana, było warto. Dziś jestem szczesliwym człowiekiem! polecam pana Burycza wszystkim, którzy chcą coś zmienic w swoim życiu.

Polecam wszystkim tego terapeute, bardzo mi pomógł rozwiązać wiele problemów, z którymi nie radziłem sobie od wielu lat. Dziękuję Panie Krzysztofie!

Rzetelny, rzeczowy, potrafi słuchać i skutecznie prowadzi psychoterapię. Potrafi spojrzeć obiektywnie na problem, gorąco polecam!

Pan Krzysztof bardzo pomógł mi w tych obszarach, gdzie inni rozkładali ręce. Jest kompetentnym specjalistą, życzliwym dla pacjenta. Dziękuję!