dr n. med. Krzysztof Chojnowski

2,9
2,7
2,9
2,6

Od lekarza uslyszłam, że tarczyca nie ma wpływu na ciążę. USG tarczycy, które miałam ze sobą w ogóle go nie interesowało. Lekarz wykonujący USG określił, że tarczyca ma zły kształt i strukturę-zapytałam o to lekarza, na co usłyszałam "wygląd tarczycy nie ma znaczenia". Przepisał mi leki, ale jak sam stwierdził tylko dlatego, że chcę zajść w ciążę, bo w przeciwnym razie nic by nie zrobił.... Zmarnowany czas, nie polecam.

Zmarnowany czas, nie polecam.

Ten lekarz powinien mieć zabrane uprawnienia do wykonywania zawodu! Endokrynolog który twierdzi ,iż permanentne zmęczenie, senność nawet podczas jazdy samochodem lub w pracy ,uczucie ciągłego zimna, nadmierne wypadanie włosów, przyrost masy ciała itp nie są to powody do zlecenia badań endokrynologicznych.Ten lekarz to jakiś żart, po 5 min zostałam wyproszona z gabinetu ,ponieważ stwierdził ,że nie widzi żadnego problemu ,zostałam odesłana do innego specjalisty ale niestety nie usłyszałam do jakiego mam się udać.Nie odpowiada na pytania pacjenta cytuję „ nie będę z panią dyskutować” .Stwierdzona przez innych lekarzy choroba Hashimoto ...

Ten lekarz powinien mieć zabrane uprawnienia do wykonywania zawodu!
.Stwierdzona przez innych lekarzy choroba Hashimoto w jego oczach i praktyce lekarskiej nie jest podstawą do zlecenia badań endokrynologicznych.
Zastanawiam się jak można tak traktować pacjentów i gdzie ten lekarz kończył medycynę.
Polecam omijać szerokim łukiem tego lekarza ,bo niestety nie pomoże a wręcz może zaszkodzić.

Brak chęci i zgłębienia wiedzy na temat mojego przypadku. Zostałam odesłana do innego specjalisty. Strata czasu

10 minut w gabinecie z lekarzem. Tak niesamowity, że nawet nie musiał patrzeć na USG żeby wiedzieć że guzek nie jest guzkiem. 15 lat borykam się z chorobą a ten mi oznajmia, że moje objawy nie dotyczą choroby.... Ja natomiast według jego ekspertyzy cierpię na chorobę bezobjawową. Polecam wysłać pana doktora z powrotem do szkoły bo jego wiedza jest znikoma i przestarzała. Jeszcze trochę aby mnie oznajmił, że uleczył mnie wzrokiem. Przy tak poważnej chorobie to przykre, że w tym kraju nadal tacy ludzie udają, że są lekarzami.

Jedno co można dostać od tego endokrynologa to jedynie darmową maseczkę. Zero zainteresowania pacjentem, zero wywiadu, już nie wspominam o zbadaniu, przejrzeniu bo epidemia się nasila! W zasadzie, wizyta aby oświadczyć pacjentowi, że guz na nadnerczu - to nie ma nic wspólnego z endokrynologią. Za 6-12 miesięcy tomografia komputerowa i pa pa pa! Rany jak on tak leczy w Medicover, to co musi być w publicznej opiece zdrowia! Nie polecam!!!!!

Nie polecam! Bardzo nieprzyjemny człowiek, któremu niezależny na pacjencie. Pan doktor był burkliwy, zbagatelizował objawy z którymi się do niego udałam i wystawił mi diagnozę zanim skończyłam wyjaśniać co mi dolega. Cała wizyta trwała 2 minuty.

Niestety jeden z najgorszych lekarzy na jakiego trafiłam. Zgłosiłam się z kiepskim samopoczuciem. Podejrzewałam o to chorobę endokrynologiczna. Lekarz powiedział ze to nie ma na nic wpływu. Co za zdziwienie gdy okazało się u innego lekarza, że to właśnie ma wpływ na moje samopoczucie i należy natychmiast wdrożyć nowe leczenie. Wizyta u tego „profesjonalnego” lekarzyny trwała 2 min. Nie polecam!

Bezduszny i bardzo oszczędny w słowach. Dosłownie trzeba go zmuszać żeby coś powiedział. Zero kontaktu z pacjentem. Nie polecam.

Lekarz całkowicie zbagatelizował mój problem z którym się do niego zwróciłam, nie zadał nawet żadnych pytań, nie przeprowadził wywiadu. Wizyta trwała 2 minuty... Nie polecam

Miły, zainteresowany problemem i zaangażowany. Podczas porady telefonicznej doktor przeprowadził wywiad i zlecił niezbędne badania.