lekarz Krzysztof Chorążka

2,4
2,6
2,4
2,6

Bardzo dobry lekarz, mnie pomógł bardzo z brodawkami na stopach. Bardzo długo zwlekałam z pójściem z tym problemem do lekarza. Dobrze, że trafiłam do niego. Przepisał mi leki, które szybko zadziałały. Zalecił co mam dokładnie zrobić. Szkoda tylko, że tyle zwlekałam, żeby do niego pójść.

chyba kupil dyplom, na wsztsko odpowiada moze, nie wiem, raczej..co to za okrelenia..co tydzien nowa diagnoza i nowe masci..z nim wylecze sie ale chyba za 100 lat a tak poza tym nawet wywiadu nie umie przeprowadzic..

lekarz tragiczny - nikomu nie polecam - wydaje mi sie ze chce doczekac tylko emerytury..

Sporo czasu poświęciłem na leczenie trądzika, co prawda u lekarza rodzinnego, ale nie pomagały mi przepisane przez niego leki. Dopiero p. Chorążka przepisał mi maści i antybiotyki, które w kilka miesięcy całkowicie zniwelowały trądzik. Oczywiście leczenie trądzika nie jest skomplikowaną sprawą, ale jeden ze znajomych miał problem z dziwną wysypką na dłoni - ten lekarz przepisał odpowiednie leki i kurację.

beznadziejny lekarz-nie umie określić podstawowej choroby skórnej którą może zdiagnozować sam pacjent na podstawie materiałów w internecie-na pytanie doktorze co to jest? odpowiada nie wiem.. tragedia..