lekarz Krzysztof Cybulski

Internista, Nefrolog

Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.

Opinia bardzo zła Szybko i byle jak, bez badań i analizy objawów. Pacjent się nie liczy. Nie polecam nikomu naprawdę choremu.

Jest dobrym człowiekiem i jeszcze lepszym lekarzem którego cechuje serdeczność,empatia,duża wiedza medyczna,uprzejmość i poczucie humoru!!.Nigdy nie spotkałem się z odmową przyjęcia pacjenta mimo dużej kolejki i obojętne czy jest to pora letnia czy zimowa.

Jestem pacjentką pana doktora od kilku lat.Jest uprzejmy,posiada dużą wiedze .poświęca dużo czasu swoim pacjentom.Polecam bardzo to lekarz z powołania

bardzo kompetentny. zawsze służy pomoca w kazdej sprawie. jak najbardziej polecam!

Wciąż poszukujesz "Internista Legnica"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław