lekarz Krzysztof Cybulski

Internista, Nefrolog

Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.

Opinia bardzo zła Szybko i byle jak, bez badań i analizy objawów. Pacjent się nie liczy. Nie polecam nikomu naprawdę choremu.

Jest dobrym człowiekiem i jeszcze lepszym lekarzem którego cechuje serdeczność,empatia,duża wiedza medyczna,uprzejmość i poczucie humoru!!.Nigdy nie spotkałem się z odmową przyjęcia pacjenta mimo dużej kolejki i obojętne czy jest to pora letnia czy zimowa.

Jestem pacjentką pana doktora od kilku lat.Jest uprzejmy,posiada dużą wiedze .poświęca dużo czasu swoim pacjentom.Polecam bardzo to lekarz z powołania

bardzo kompetentny. zawsze służy pomoca w kazdej sprawie. jak najbardziej polecam!

MALO JEST TAK WSDPANIA;YCH LEKARZY JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM I WSPANIALYM CZLOWIEKIEM DLA KAZDEGO PACJENTA POSIWECA DUZO CZASU MA DUZA WIEDZE JEST BARDZO MILY I UPRZEJMY POLECAM GORACO

Bardzo dobry, sumiennie podchodzący do diagnostyki i leczenia schorzeń. Ma duże poczucie humoru i dużą wiedzę fachową

NAJLEBSZY,JEDYNY NA ŚWIECIE,KTÓŻ BY INNY TAK POMÓGŁ NERCE MEJ?SERCE OCALIŁ,MA DUSZĘ.ŻYJĘ!