lekarz Krzysztof Czopkiewicz

2,6
2,5
2,6
2,5

Zdecydowanie NIE polecam. Jeśli jest osoba zainteresowana zobaczeniem "dzieła" tzw. Dr. To zapraszam do kontaktu prv. Wziął nie małe pieniądze, spartolił sprawę i zostawił nas "na lodzie". Jeśli ktoś uważa się za dobrego fachowca, powinien, mimo wszelkich komplikacji, doprowadzić swoje poczynania do końca. W tym przypadku płaci się za efekt końcowy, który w naszym przypadku powala na kolana (w sensie negatywnym). Naprawdę szczerze NIE polecam.

Jestem zadowolona i to bardzo. Powiększałam u dr biust. Zabieg wyszedł jeszcze fajniej niż myślałam. Doktor jest rzeczowy i wie co robi. Czułam się zaopiekowania zarówno przed jak i po zabiegu.

Pomimo opinii, które przeczytałam w Internecie zdecydowałam się na wizytę. Niestety okazały się prawdziwe. Jestem bardzo zawiedziona poziomem konsultacji, od samego początku wizyty ciągłe spoglądanie na zegarek przez Pana Doktora. Rada na przyszłość jeżeli Szanowny Dr jest umówiony na wizytę u niego lekarza to proszę nie umawiać wizyt w swoim gabinecie chwilę przed. Jest mi bardzo przykro, szczerze nie polecam.

Początkowo chciałam tylko anonimowo zamieścić serdeczne podziękowania dla pana doktora Krzysztofa Czopkiewicza. Lecz po przeczytaniu kilku anonimowych wpisów muszę z nimi absolutnie się nie zgodzić! Tak cierpliwego i "ludzkiego" człowieka, nie tylko jako lekarza, nieczęsto spotyka się. Na moje na pewno niezbyt mądre i niefachowe pytania i uwagi zawsze cierpliwie odpowiadał, nie tylko przed, ale i po zabiegu, podczas kolejnych wizyt. Z taką opieką naprawdę rzadko można się spotkać! A przy tym, najważniejsze: SKUTEK ZABIEGU! Moje piesi wyglądają wspaniale! Blizn prawie nie widać! Mogę śmiało na plaży zakładać dwuczęściowy kostium. Naprawdę to LEKARZ z prawdziwego zdarzenia!

Również jestem po operacji nosa u tego pana. Najgorszemu wrogowi bym nie polecił. Po zabiegu nos identycznie krzywy jak przed, w dodatku ma większe problemy z oddychaniem niż przed. Nos w środku ponacinany, chrząstka jest teraz rozszczepiona co bardzo przeszkadza w oddychaniu. Kontrola po zabiegu trwała 10 sekund i odbyła się w poczekalni. Depresja za 8,5 tysiąca złotych.

Dla mnie te anonimowe opinie są absolutnie niewiarygodne! Pan doktor Czopkiewicz jest człowiekiem absolutnie profesjonalnym, to lekarz z powołania! Jego podejście do pacjenta może stanowić wzór dla każdego lekarza. Po pierwsze przygotował mnie do wszystkiego, co powinnam wiedzieć o moim zabiegu, zarówno o jego pozytywnych skutkach, jak i o możliwych komplikacjach, które na szczęście nie wystąpiły. Ale jego fachowość i podejście nie może być poddawane krytyce. Zawsze miał czas dla moich, często naiwnych i przesadnych obaw. Dziękuję Mu za wszystko!

Bardzo mnie dziwią te opinie, ja ani moje znajome nie mają żadnych zastrzeżeń do kompetencji pana doktora. Prawdziwy lekarz z powołania cierpliwy i profesjonalny. Nie wiem, ile jest prawdy w tym co piszecie, ale mogę się jedynie domyślać, zwłaszcza, że nikt nie miał odwagi się podpisać...zastanawiające...

Jest partaczem i to jakim!!!! Piersi mojej mamie zrobił tak zle ze strasznie na nie patrzeć!!! Po operacji dostała zakażenie i mało śmiercią to sie nie skończyło! Dziwi mnie to ze jeszcze nie siedzi w więzieniu juz nie mówiąc o zwrocie kasy za spartaczenie i urazu psychicznego przez jego " dzieło sztuki"!!!

Dokładnie te same odczucia co w wypowiedziach poniżej. Wiecznie nie ma czasu, po operacji nic Go nie interesuje. Efekt jest okropny, nos nadaje sie do ponownej korekty. Jestem bardzo niezadowolona. Wczesniej mialam tylko garba a teraz jeszcze dodatkowo jest krzywy i jest to widoczne gołym okiem. NIE POLECAM!!!!! 8 tys zł poszło w piach...

Jestem po operacji nosa u tego lekarza. Od roku mam depresje. Nos jest krzywy, bo zle zlozony i podocinany - konsultacje innych lekarzy chirurgow. Tak jak opinia wyzej - wiecznie sie spieszy, ma daleko w powazaniu pacjentow i ich problemy i pytania, po zabiegu na drugi dzien wszedl na 1 minute i wyszedl, zero zainteresowania. Porazka. Czekam teraz na ponowna operacje poprawkowa u innego lekarza. Nie polecam, na prawde- to partacz.