dr n. med. Krzysztof Czyżewski

Pediatra, Wizyty domowe

Lekarz, który odczarowuje wszystkie złe opinie na temat polskiej służby zdrowia! Zdecydowanie godny polecenia, prowadzi dwóch moich synów! Tytan pracy, zawsze uprzejmy i z poczuciem humoru! Nigdy nie patrzy na nikogo z góry, traktuje wszystkich na równi! Bardzo życiowy i znający realia polskich rodzin!. Myśli o pacjencie w szczególe i w ogóle. Wizyty w niego to paradoksalnie przyjemność.

Najwspanialszy lekarz uratował mi synka Karola zlecił zrobienie wszystkich badać obrazowych i z krwi i wiedział już jak ma leczyć mi synka uratował go jest to naprawde lekarz z powołania godny naprawde polecenia ja to Bogu dziekuje że trafiliśmy właśnie na doktora .Polecam naprawde jest to świetny lekarz.

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Prowadzi moje dziecko prawie od urodzenia. Zawsze służy pomocą i radą. Naprawdę godny polecenia!!!!

Witam lekarz bardzo kompetentny. zawsze mi pomógł jak mój synek był chory i uchronił nas przed pobytem w szpitalu. Polecam

Lekarz na pewno godny do polecenia. Bardzo wnikliwie i dokładnie bada dziecko, co bardzo mi odpowiada (nikt tak nie badał mojego syna) oraz wyczerpująco odpowiada na pytania. Zawsze stawia trafną diagnozę i dobiera odpowiednie leczenie. Jest nad wyraz sympatyczny i uprzejmy, no ale jakoś musi wyrobić sobie renomę i zdobyć swoich stałych młodych pacjentów. Ale mnie to nic a nic nie przeszkadza i mój syn zawsze był i będzie jego pacjentem.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz