lekarz Krzysztof Dębicki

Nie polecam po pierwsze ze względu na jakość usług po drugie podejście do pacjenta. Na szczęście w tych czasach mamy prawo wyboru więc każdy decyduje gdzie mu lepiej :)

Wspanialy, cierpliwy, o wysokich kwalifikacjach, godny polecenia. Nawet zruinowany zabek potrafi uratowac

Wspaniały lekarz. Zarówno ze względu na umiejętności, ale także na podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.

Jest to najlepszy dentysta w województwie pomorskim. Gorąco polecam ludziom, którzy boją się stomatologów. Leczę się u niego prawie od 6 roku życia (teraz mam 19) i ani razu się nie zawiodłem ;) Po zajęciu miejscu na fotelu - strach odpływa... :) Jeszcze raz polecam. Cena adekwatna do tego co robi, w jaki sposób leczy i jakie ma podejście do pacjenta.

Polecam Pana Krzysztofa, miałam naprawde kiepski przypadek i wiedzialam ze w publicznej przychodni tego nie zalatwia, poza tym zawsze bałam się dentysty. A tutaj, proszę, bez bólu i stresu. Byłam mile zaskoczona!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Malbork"?

Gabinet logopedyczny logo-art Maciej Kloc
Konopnickiej 23, piętro II, pok. nr 5

al. Sprzymierzonych 47
82-200 Malbork
Beata Ankudowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologii Ogólnej ul. Chełmińska 11;82-400 Sztum
Chełmińska 11
82-400 Sztum