lekarz Krzysztof Dec

Psychiatra

2,5

nie polecam tego psychiatry jeśli go w ogóle można tak nazwać dał lekarstwa które nie były potrzebne (to każdy potrafi) nie zaimponował mi ani osobowością ani też podejściem do kogoś nie warty zaufania lekarz.

Leczę się u tego lekarza od roku. Na pierwszej wizycie postawił diagnozę, a kolejne co miesięczne to tylko sparawdzanie ogólnej kondycji i wypisywanie recept. Jestem już na drugim zestawie leków, bo poprzednie nie pomgały. Niestety te również nie pomagają. Mam też wrażenie, że doktorowi nie specjalnie zależy na poprawie mojego stanu. Zwykle słucha i prawie nic nie mówi. Nawet rady nie udzieli, tylko receptę wystawia i jak najszybciej się pozbyć z gabinetu. Bo "od rozmów to są psycholodzy" - tak odczytuję jego. Nie bardzo podoba mi się jego stosunek do mnie - mam wrażenie że cały czas zachowuje się tak jakby "leczył" zdrowego człowieka, podczas gdy ja naprawdę mam problemy. Nie poleciłbym tego lekarza ludziom którzy chcą rozwiązać swój problem, nie tylko poprzez łykanie prochów.

Niestety ani ja ani żona nie jesteśmy zadowoleni z leków. Pogorszenie, ale nie poddamy się chorobie.

Cudowny lekarz. Bardzo mi pomógł, znowu chce mi się cieszyć życiem. Poświęcił mi dużo czasu. Potrafi słuchać i leczyć. Gorąco polecam Pana Doktora.