dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Ocenę wystawiam po wycięciu znamienia, które znajdowało się na mojej nodze. Dzisiaj po bliźnie nie ma prawie śladu. Będę o panu dr wypowiadać się w samych superlatywach. Jest świetnym fachowcem. Przed zabiegiem szczegółowo wyjaśnił mi, w jaki sposób wszystko się odbędzie. Na usunięcie kolejnego znamienia przyjdę napewno do Pana Derenia.

Witam, byłam u doktora we Wrocławiu w Medixie . Zabieg trwał góra minute nic nie bolało ,wszystko w jak najlepszym pożądku.Poprostu łatwo szybko skutecznie i przyjemnie.

polecam, doskonały chirurg, delikatny i sympatyczny. no i nie trzeba czekać długo na wizyte jak coś się dzieje! i ma bardzo skuteczne znieczulenie które nie boli

Do tej pory wizyta u chirurga kojarzyła mi się przede wszystkim z bólem. A tu proszę, można szybko i zupełnie bezboleśnie. Polecam

Byłam na kilku drobniejszych zabiegach w centrum medix, w tym usunięcie guzka. jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt. Polecam usługi dr Derenia !!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Wrocław"?

Wiesław Tupikowski

Energetyczna 8 lok. 1