dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Bardzo polecam tego lekarza. Pan doktor potraktował mnie powaznie,zlecił wszystkie potrzebne badania, leczenie. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo. Życzę dalszych sukcesów

Szybka i trafna diagnoza, szybka interwencja. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy szukają dobrego chirurga.

Spokojny cierpliwy i opanowany godny polecenia chirurg , każdemu kto chce się dowiedzieć o sposobie leczenia swoich problemów gorąco polecam.

Ocenę wystawiam po wycięciu znamienia, które znajdowało się na mojej nodze. Dzisiaj po bliźnie nie ma prawie śladu. Będę o panu dr wypowiadać się w samych superlatywach. Jest świetnym fachowcem. Przed zabiegiem szczegółowo wyjaśnił mi, w jaki sposób wszystko się odbędzie. Na usunięcie kolejnego znamienia przyjdę napewno do Pana Derenia.

Witam, byłam u doktora we Wrocławiu w Medixie . Zabieg trwał góra minute nic nie bolało ,wszystko w jak najlepszym pożądku.Poprostu łatwo szybko skutecznie i przyjemnie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Wrocław"?

Wiesław Tupikowski

Najświętszej Marii Panny 14