lek. dent. Krzysztof Dombek

Chodzę do doktora Dombka już chyba ponad 20 lat i od tego czasu przestałem odczuwać jakikolwiek stres związany z wizytą u stomatologa. Miło, profesjonalnie, zawsze z uśmiechem. Nie spotkałem lepszego lekarza od zębów. Polecam z czystym sumieniem.

Lepszego stomatologa nie widziałem,kompetencja profesjonalizm,rzetelność,jakby nie bylo się w gabinecie a na kawie ze znajomymi,brak stresu

Jestem pacjentką Pana doktora od 21 lat..... Też jestem lekarzem i uważam, ze Pan doktor jest prawdziwym wzorem stomatologa.Poza tym jest nadzwyczajnie miły i nigdy!!!! ale to nigdy! nie sprawił mi bólu, ani przykrości jakimś komentarzem przy leczeniu zębów. Gorąco polecam i swoim pacjentkom i wszystkim, którzy boją się lub wstydzą iść do stomatologa i otworzyć buzię. Mimo, że opuszczam ktaj, to na pewno bedę przylatywać tu do doktora Dombka na wizytę.

Korzystam z usług lekarza od kilku lat, godny polecenia.

Korzystam z usług lekarza od kilku lat, godny polecenia.

Fantastyczny lekarz dentysta - od 7 lat leczę tam zęby i nie boję się iść do dentysty!!! Fachowo, bez strachu, dokładnie i niedrogo.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6