dr hab. n. med. Krzysztof Dowgierd

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Cudowny lekarz :) W pełni profesjonalista, można mu zaufać. Nie chce nikogo naciągać na dodatkowe pieniądze i jeśli można zrobić coś na NFZ (np. operacja dwuszczękowa) to tak też proponuje. Widać zaangażowanie z jego strony, odpowiada na pytania, rozwiewa wszystkie wątpilowści.

Lekarz godny polecenia.Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem,który podchodzi z taką pasją i zaangażowaniem do swoich pacjentów.Lekarz z powołania.

Gorąco polecam wszystkim dr Krzysztofa Dowgierda! Zgłosiłam się do niego z progenią (przerostem żuchwy i niedorozwojem szczęki) oraz oligodoncją (brakiem zawiązek zębów stałych). Obecnie jestem już ponad rok po skomplikowanym zabiegu dwuszczękowym (szczękę wysunięto do przodu, kości żuchwy skrócono oraz wstawiono brakujące 7 implantów). Operację przeszłam w Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w ramach refundacji NFZ. Pan Doktor codziennie mnie odwiedzał i wspierał w najtrudniejszych pierwszych dniach po operacji. Opieka pielęgniarek z Oddziału Chirurgii Twarzowo-Szczękowej była dla mnie również niezastąpiona, bo stale nade mną czuwały, zmieniały opatrunki co 2-3 godziny (nawet w nocy) i wszystko wyjaśniały. Zmieniły się rysy mojej twarzy, wyglądam teraz subtelnie i kobieco, nareszcie mogę się uśmiechać i śmiać bez poczucia skrępowania i wstydu. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na operację u p. dr Dowgierda, bo dzięki temu zyskałam nowe życie – teraz mogę swobodnie jeść wszystko, co chcę, a przez lata jedynie produkty łatwe do pogryzienia (jabłka, orzechy były wykluczone), pozbyłam się ogromnego kompleksu jakim były moje zęby i nieprawidłowy zgryz, zyskałam pewność siebie i wiarę, że marzenia się spełniają.
Dr Dowgierd to wspaniały człowiek i wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii twarzowo-szczękowej. Do swej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją, a co bardzo ważne, ma świetne podejście do pacjentów. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i życzę, aby jak najdłużej mógł leczyć i pomagać kolejnym pacjentom. Serdecznie polecam! Ola R.

Długo zbierałam się do podjęcia decyzji.Przeszłam 2 operacje -pierwsza polegała na założeniu dystraktora. W czasie drugiej miałam prostowaną przegrodę nosową i skracaną żuchwę. Pan dr. Dowgierd to nie zwykły lekarz. Przez cały okres leczenia jest bardzo pomocny,rozmawia, radzi . Zabieg w moim przypadku nie był prosty (miałam dużą wadę). Dużo stresu, ból też towarzyszył i miesiąc wyjęty z życia ale naprawę WARTO. Jestem zadowolona z efektów. Lekarz-profesjonalista-ręce mistrza. Odmienił moje życie . Po przez zmianę mojego wyglądu jestem bardziej pewna siebie, odważna,nie boje się kontaktu z ludźmi. Nie chowam się przed aparatem cyfrowym, wręcz pcham się w obiektyw. Warto oddać się w jego ręce i zmienić to ,co całe życie przeszkadza w codzienności . Polecam! J.Ż

nie polecam , możecie pomyslec ze sie uwzielam ale jechalam tyle kilooometrów na nic tracac dzien w szkole . Mój przypadek został zignorowany :(

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Olsztyn"?

Centrum Stomatologii
Szarych Szeregów 5