dr hab. n. med. Krzysztof Drews

Zdecydowanie polecam. Doceniam nie tylko kompetencje, ilość poświęconego mi czasu, sprzęt, na którym miałam wykonywane badania, ale również delikatność (od jakiegoś czasu korzystałam dość często z wizyt ginekologicznych i część badań wspominam bardzo niemiło) i wysoką kulturę osobistą. Otrzymałam pomoc, której oczekiwałam i bardzo się uspokoiłam.

W pełni polecam.Bezpiecznie poprowadził mnie przez cąłą ciążę wykonujac dodatkowe badania. Wysoka kultura osobista.

Dobry fachowiec , rozpoznał u mnie od razu chorobe i dzięki niemu mam synka.

Dobry fachowiec , rozpoznał u mnie od razu chorobe i dzięki niemu mam synka.

Do dr.Drewsa chodzę już od wielu lat. Był moim pierwszym ginekologiem (pierwsze badanie ginekologiczne)ipomógł mi przy dwóch szczęśliwych ciążach. Prowadził mnie od początku do rozwiązania.Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. Jest osobą doświadczoną i zarazem bezpośrednią. Może nie należy do tanich (ale dla zdrowia i pewności...) i czasami trochę się spóznia naprawde warto do niego chodzić. Mam poczucie bezpieczeństwa i pewności

Absolutnie godny polecenia specjalista. Jest kompetentny, rzeczowy i poświęca pacjętkom dużo czasu. Jest delikatny i potrafi wytłumaczyć zagadnienia dotyczące zdrowia i przypadłości. Chodziłam do Profesora przed ciążą i w trakcie moich dwóch ciąży. Kompleksowo zajmuje się pacjętkami i jest świetnym diagnostą. Moje koleżanki wizytują u Profesora, w celu leczenia niepłodności. Gorąco polecam Iwona Kosmyk

Gorąco polecam

Iwona Kosmyk

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety