lekarz Krzysztof Dynowski

Bardzo dobre doświadczenia z panem doktorem - wysoka kultura osobista, doświadczenie. U niego nareszcie przeszłam odpowiednie badania i dostałam prawidłową diagnozę. Szkoda, że pan doktor nie przyjmuje już w LuxMedzie.

bardzo dobry lekarz. zdecydowanie polecam.

bardzo dobry lekarz. zdecydowanie polecam.

Doktor prowadził moje 2 ciąże. Zawsze znalazł czas, by omówić bieżący stan mojego zdrowia i by odpowiedzieć fachowo na listę moich pytań. Planuję trzecią ciążę i również będę pacjentką doktora. Spokój doktora i rozwaga podejmowanych decyzji dają mi ogromne poczucie bezpieczeństwa. To człowiek, któremu ufam.

Rzeczowy, konkretny, bardzo kompetentny lekarz - pierwszy ginekolog, który przy pierwszej wizycie zlecił zrobienie wszystkich możliwych badań, żeby mnie dokładnie zdiagnozować. Słucha pacjenta, dokładnie dobiera działania do problemu, widać, że nie działa szablonowo, opiera się na dokładnych badaniach, dokładnie tłumaczy w czym jest problem, co robimy i jak to zadziała. Jestem pod ogromnym wrażeniem i mam świadomość, że to dobry lekarz. Wcale nie jest opryskliwy, jest konkretny w rozmowie, przy badaniu delikatny. Szczerze polecam!

U Pana dr. Dynowskiego zawsze leczyłam się w prywatnej przychodni CM LIM. Jest moim lekarzem już dość długo. Dzięki jego leczeniu i wydłużeniu cykli doczekałam się cudownego Syna. Ostatnio jednak okazało się, że mam ognisko zapalne które musi zostać usunięte. Mało tego, że zaproponował, że sam się tym zajmie, szybciutko załatwił mi miejsce na swoim oddziale i troskliwie się mną zajął. W pierwszym kontakcie może sprawiać wrażenie niedostepnego i mało ciepłego, ale według mnie jest to niezwykle kompetentny i rzeczowy lekarz a przecież właśnie to jest najważniejsze. Za każdym razem wszystko dokładnie mi wyjaśniał a miałam różne hormonalne problemy i stresy z tym zwiazane. Czułam się zawsze wyjątkowo bezpiecznie wiedząc że będzie dobrze. Poleciłabym Go z zamkniętymi oczami. Wiedza, profesjonalizm na najwyższym poziomie !!!! Ja na innego nie zamieniłabym.

Córka trafiła do Szpitala Bielańskiego w 25 tygodniu ciąży z przedwczesną akcją porodową. Leżała pięć dni w męczarniach - dwa pierwsze znikąd pomocy, bo to weekend, więc nic się nie dzieje. Tuż przed porodem dr Dynowski zirytowany tym, że przerywam mu wieczorem oglądanie serialu, oświadczył mi: "Ale zdaje sobie pani sprawę, że takie dziecko (czyli moja wnuczka!) ma zerowe szanse na przeżycie?" Poród odbierała inna lekarka, dr Dynowski asystował siedząc na krześle i nie ruszając się z niego ani razu. Na początku porodu oświadczył głośno "a co ja się będę wysilał, kiedy i tak nic z tego dziecka nie będzie". Dzisiaj wnuczka ma rok i siedem miesięcy, jest pięknym i zdrowym dzieckiem. Żadnej kobiecie nie życzę tak nieczułego i obojętnego lekarza.

Świetny, rzeczowy lekarz. Jestem pacjentką od 8 lat i nie zamieniłabym na innego.

Nie polecam. Będąc kolejny raz w ciąży - co wizyta to stres. Na szczęście urodziło mi się zdrowe dziecko, chociaż maleńkie. Doktor wymyślił cukrzycę ciążową, "zalecił dietę"-hasłowo. Jednakże to tylko moja subiektywna opinia

Jednakże to tylko moja subiektywna opinia

Lekarz na szóstkę! Ginekolog, położnik, ale przede wszystkim endokrynolog mający bardzo dobre wyniki w leczeniu bezpłodności.