dr n. med. Krzysztof Dzięgielewski

Byłam operowana przez Pana Doktora w dniu 31 stycznia 2024 r. na jaskrę. Operacja została przeprowadzona według mnie perfekcyjnie. Nie mam na tę chwilę żadnych dolegliwości, jak chodzi o ciśnienie w moim oku. Jestem zadowolona, bo inni lekarze nie dawali mi żadnej nadziei na poprawę mojej sytuacji. Z podziękowaniem - wdzięczna pacjentka.

Byłam operowana przez Pana Doktora w dniu 31 stycznia 2024 r. na jaskrę.
Z podziękowaniem - wdzięczna pacjentka.

Szybki, zdecydowany i bezbłędny w diagnozowaniu i leczeniu. Zawdzięczam Mu przyjemność oglądania naszego pięknego świata. Czytam niektóre opinie i nie mogę wyjść ze zdumienia. Dr Jekill czy Mr Hyde? A może także tylko człowiek tracący cierpliwość w zderzeniu z marudami? W każdym razie zdecydowanie polecam!

Szybki, zdecydowany i bezbłędny w diagnozowaniu i leczeniu.
Zawdzięczam Mu przyjemność oglądania naszego pięknego świata.
Czytam niektóre opinie i nie mogę wyjść ze zdumienia. Dr Jekill czy Mr Hyde?
A może także tylko człowiek tracący cierpliwość w zderzeniu z marudami?
W każdym razie zdecydowanie polecam!

Byłam na wizycie ze starsza panią, Pan doktor bardzo niemiły w stosunku do niej. Brak życzliwości i empatii. Panie doktorze Pan też nie jest już młodym człowiekiem za chwile będzie Pan staruszkiem, chciałby Pan być tak traktowany?

Pan doktor nieuprzejmy, niesympatyczny. Byłam na wizycie ze starszym człowiekiem. Pan doktor zniecierpliwiony pytaniami, stwierdzając wreszcie, że za drzwiami czeka jeszcze 30 pacjentów, a my ciągle o coś pytamy. Brak empatii. Wniosek po wizycie -"po co zawracacie mi głowę, skoro człowiek ma 90 lat". Zdecydowanie nie polecam

Wyjątkowo cierpliwy i co najważniejsze kompetentny. Polecam. Dziękuję całemu personelowi kliniki a w szczególności dr. K. Dzięgielewskiemu za perfekcyjną pracę.

Doskonały okulista. Pan Doktor perfekcyjne przeprowadzenie operacji poprzedził wyczerpującymi wyjaśnieniami, a po operacji nadzorował rekonwalescencję. Przy tym poczucie humoru. Polecam.

Pan doktor jest tylko zainteresowany pieniędzmi na prywatnych wizytach daje nadzieje na wyleczenie wzroku szanse na operacje a na wizycie państwowej mówi zupełnie co innego nie zależy mu na pacjencie straciłam czas i pieniądze

BARDZO POLECAM PANA DOKTORA. JEST BARDZO ZAANGAŻOWANY W LECZENIE PACJENTÓW. MOJA CHOROBA OCZU JEST NIEPRZEWIDYWALNA JEŻELI CHODZI O TO KIEDY ZNOWU ZAATAKUJE. ILEKROĆ NIE ZADZWONIŁABYM DO PANA DOKTORA, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE, ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS ŻEBY POMÓC. JESZCZE RAZ POLECAM.

Dziękuję Doktorowi za zoperowanie mojego ,,wrednego,, oka,(zrosty i t.p.),dzięki temu rozjaśnił mi się (w Jasnych Błoniach)obraz świata. Uznanie dla Personelu kliniki za troskę o pacjenta i miłą atmosferę. K. Klibert, Łódź

Uznanie dla Personelu kliniki za troskę o pacjenta i miłą atmosferę.
K. Klibert, Łódź

grzeczny uprzejmy przyjmuje prywatnie następnie wpisuje na listę operacji, które wykonuje. nie informuje pacjentów o możliwościach wykonania operacji w innych państwach. W taki sposób mąż stracił nieodwracalnie wzrok w jednym oku, drugie oko żle była przeprowadzona operacja -uratowaliśmy oko w Klinice BREMEN . Koszt dojazdu i operacji w prywatnej klinice był taki sam jaki wydaliśmy na prywatne wizyty + za operacje.

nie informuje pacjentów o możliwościach wykonania operacji w innych państwach.