lekarz Krzysztof Dziurowicz

Ten lekarz nie powinien leczyć. Trafiłam z mamą, niestety do tego lekarza i nie polecam nikomu. Lekarz nieuprzejmy, niekompetentny. Mimo, że pacjentka nie mogła chodzić, nie zlecił kontrolnego badania rtg uda, a to był sygnał,że jest coś nie tak. Wcześniejsza diagnoza niewłaściwa! Takiemu lekarzowi nie powinno się pozwolić leczyć. Spojrzał na PESEL pacjentki i "wydał wyrok". W tym wieku nie robi się operacji -powiedział. Na szczęście trafiłam do innego ortopedy w Krakowie, który podjął się operacji i który jest lekarzem z powołania, a nie taki jak "ordynator" Dziurowicz, którego nikomu nie polecam.

czytam i nie magę się zgodzic z krzywdzacymi opiniami o Tym wspaniałym lekarzu i człowieku.Podlość ludzka nie zna granic ale zna ją anonim.

Nie polecam za porade zkasował 100zł i nic nie powiedział popatrzył na zdjęcie i powiedział "nic niepokojącego tu nie widze" natomiast inny lekarz znalazł zwyrodnienie stawu dlatego mnie tak bolało

Pan doktor Dziurowicz to bardzo dobry specjalista. Naprawdę zna się na swoim fachu i mozna zaufać jego opinii. Podejście do pacjenta ok, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Wydaje się być oschły, typ twardziel ale naprawdę potrafi się zaangazować.

Bardzo profesjonalny lekarz, wyleczył mi nogę, z którą bylo już kiepsko a inni lekarze mówili, że nie da rady jej wyleczyć

w mojej skromnej osobie nie polecam brak wizji w rokowaniu leczenia byl problem z iniekcja.

Nie obejrzał zdjęcia RTG, faszerował mi nadgarstek zastrzykami, a wystarczyło go nastawić bo był zichnięty ale o tym dowiedziałam się juz o wiele za późno

posiada niekompetentny personel i nie bierze za niego żadnej odpowiedzialności .normalny pracownik gdyby popełnił tyle błędów co jego personel straciłby pracy choćby tylko odpowiadał za kopanie dołów

posiada niekompetentny personel i nie bierze za niego żadnej

lekarz- masakra nie polecam, kiedy poszłam do niego z problemem, nie powiedział jak będzie wyglądało leczenie tylko wypisał receptę i tyle i gdybym nie zapytała o wizytę kontrolną to nie wiedziałabym czy mam wogóle do niego przyjść i zachowywał się tak jakby mu nie zależało na pacjencie.

Pan Dziurowicz to bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Syn miał robioną artroskopie 27.01.11r. Po zabiegu doktor dokładnie wytłumaczył co było robione oraz co było problemem.Bardzo polecam lekarza Dziurowicza. Jest on lekarzem któremu można zaufać.