lekarz Krzysztof Fabijańskilekarz Krzysztof Fabijański - zdjęcie profilowe

lekarz Krzysztof Fabijański

Specjalizant ginekologii i położnictwa. Dr Fabijański pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa przy ul. Chałubińskiego. Głównym obszarem jego zainteresowań jest endokrynologia ginekologiczna. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Endokrynologii Ginekologicznej (International Society of Gyneacological Endocrynology) Zajmuję się nowoczesną diagnostyką i leczeniem zaburzeń miesiączkowania, PCOS (zespół policystycznych jajników), niepłodności. Dr Fabijański posiada certyfikat ESHRE The European Society of Human Reproduction and Embryology. Posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation UK – badań ultrasonograficznych między 11-13 tygodniem. Posiada opinię lekarza obdarzonego dużą empatią i wnikliwością.

Wg mnie jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Poświęca dużo czasu na badanie oraz analizę. Jest bardzo miły, pomocny, spokojny. Polecam tego lekarza wszystkim pacjentkom :)

Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.