dr n. med. Krzysztof Ficek

Ortopeda

Nie polecam tego lekarza. Kilka lat leczyłem się u doktora i stwierdzam, ze się bardzo popsuł. Jak powstają komplikacje w leczeniu, reaguje nerwowo, oczywiście zawsze wina pacjenta. Staje się wtedy nie uchwytny. Niestety jak nie ma się po nazwisku klubu sportowego to nie ma co liczyć na pomoc.

bardzo dobry lekarz kompetentny z dużą wiedzą bardzo miły i wesoły co wpływa na badanie.Dziękuję Panie Profesorze.

bardzo dobry lekarz kompetentny z dużą
wiedzą bardzo miły i wesoły co wpływa na badanie.Dziękuję Panie Profesorze.

Moja opinia wyraża się w jednym zdaniu : Tak powinno wyglądać leczenie w każdej przychodni. Brak mi słów uznania dla Pana dr K.Ficka - jest kompetentny , inteligentny , spokojny , wyważony , przystępny , miły , uważny - po prostu fajny gość . A - i rzecz dość niebywała - nie zauważyłem żeby był nastawiony wyłącznie na kasę - wręcz przeciwnie . Mam wrażenie ,że w porównaniu do innych( a w klku miejscach mnie kasowano ) cennik w Galenie jest bardzo przystępny. Na koniec chcę podziękować doktorowi za leczenie i ludzkie podejście !!!!
Tomek ,Zawiercie.

Nie polecam! Słyszałem o Nim bardzo dużo, jak to ratuje sportowców po kontuzjach, przejechałem ponad 500km żeby usłyszeć trafną diagnoze. Byłem po wypadku drogowym, Doktor przyszedł do gabinetu kilka razy z niego wyszedł, wyniki tylko przewertował szybko, po czym powiedział że rehabilitacja... A o uszkodzeniach które wyszły na rtg, rezonansie nawet nie wspomniał.. No cóż, widocznie nie byłem "sportowcem" żeby pokłonił się na de mną w sposób profesjonalny, a co bedzie słuchał i badał "szarego" człowieka.. Nie polecam!

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej rekonstrukcji kolana, świetny lekarz!. Wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia i jeżeli zaistnieje taka potrzeba to rzeczowo tłumaczy sposób leczenia i przebieg schorzenia. Dr. Ficek i klinika Galen to po prostu rewelacja. Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bieruń"?

NZOZ Galen-Ortopedia sp. z o.o.
ulica Jerzego 6

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VENA" S.C. - Usługi Pielęgniarskie
os. XXX-lecia 17
47-303 Krapkowice
Bieruń
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice
Lubelska 17/16
41-200 Sosnowiec
NZOZ Galen-Ortopedia sp. z o.o.
ulica Jerzego 6
43-150 Bieruń