lekarz Krzysztof Filipiuk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bardzo dziękuje panu doktorowi za to ze mnie zoperował w dobie pandemii. Odbijałam sie od szpitala do szpitala - a tu ekspresowe zakwalifikowanie i następnego dnia operacja po której lekarz zaglądał i interesował sie pacjentem bardzo polecam i dziękuje panu doktorowi i całemu personelowi w szpitalu w Pasłęku

Drugi raz w życiu spotkałam tak pokornego i skromnego lekarza, jak dr Filipiuk.

Drugi raz w życiu spotkałam tak pokornego i skromnego lekarza, jak dr Filipiuk.

Super lekarz. Kultura osobista, szacunek do człowieka to charakterystyczne cechy TEGO LEKARZA. Fachowiec w każdym calu. Polecam.

Niestety Pan Filipiuk poświęcił mi zaledwie 2 min, nie miał przyrządu do zobaczenia bliżej mojej zmiany, zbagatelizował mój problem, bez żadnego przyjrzenia zlecił mi od niechcenia koagulacje. Rozumiem gdybym sama sobie wymyśliła, że jest problem, ale wizyta była podyktowana zdaniem lekarza dermatologa, a nawet jeśli taka by nie była to lepiej sprawdzić czy to nic groźnego, niż się zamartwiać lub później rozpaczać ...ale przecież tylko zmarnowałam czas doktora bo zabieram czas innym ważnym przypadkom i przecież to tylko kosmetyka i moje widzi mi się.

Niezbyt kontaktowy, raczej nieprzyjemny. Udałam się do pana doktora co prawda z niegroźnymi zmianami, które zostały przez niego zupełnie zbagatelizowane. Pan doktor potraktował mnie tak, jakbym przyszła niepotrzebnie i zawracała mu głowę. Raczej nie polecam wizyty i sama się nie narażę na ponowne spotkanie z doktorem.

Bardzo miły lekarz, konkretny.Mógłby być bardziej rozmowny, ale wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam wszystkim pacjentkom.

Bez owijania w bawełnę : szybko i na temat, działanie a nie naciąganie.

Bez owijania w bawełnę : szybko i na temat, działanie a nie naciąganie.

Bardzo profesjonalny doktor inteligentrny zna sie na fachu jak nikt mimo tego przyjmuje bez rejestracji wszyzdko odbywa sie szybko sprawnie bez zadnego owijania w bawełne polecam goracoo.

jestem zadowolona, można jedynie zarzucić panu doktorowi, ze nie tłumaczy istoty leczenia, co i dlaczego należy zrobić i mógłby czasem porozmawiać z pacjętką