lekarz Krzysztof Gagoś

Wspaniały lekarz, zarówno pod względem kompetencji jak i charakteru, kulturalny, taktowny i pełen empatii. Widać, że chce pomóc pacjentowi, a nie tylko na nim zarobić w prywatnym gabinecie. Córeczka przyszła na świat pod jego okiem, a nie było łatwo ani tej ciąży donosić ani potem urodzić. Z tym doktorem było to możliwe i bezpieczne. No i jest zawsze pod telefonem.

Byłam wczoraj na wizycie pierwszy raz u Pana Doktora, bo wiele osób Sobie go chwaliło więc się zapisałam, okazało się tak jak znajome mówiły, że bardzo dobry lekarz i tak jednak się okazało :) Bardzo uprzejmy, miły, delikatny. Chodziłam wcześniej do innego ginekologa, ale teraz zdecydowanie będę chodziła tylko i wyłącznie do tego lekarza. Bardzo polecam bo na prawdę dobry lekarz :)

Fantastyczny człowiek rewelacyjny lekarz z podejściem do pacjentki. Prowadził moją drugą ciążę. Żałuję, że nie znałam pana doktora gdy spodziewałam się pierwszego synka. Okazuje zainteresowanie, nie wywyższa się. Pogodny niezależnie od aury za oknem.

Najlepszy lekarz ktorego mialam okazje poznac. Mily uprzejmy zawsze usmiechniety podejscie do pacjentek na oddziale na 3 w Bytomiu niezastapione. Bylam pozszywana jak worek po CC Pan doktor robil drugie CC I NIE MAM NAWET SLADU ZE BYLAM CIETA. POLECAM POLECAM POLECAM !!!!!!

Lekarz godny polecenia.Tak samo uprzejmy w swoim gabinecie,jak i w szpitalu na oddziale.Niezwykle cierpliwy i ciepły człowiek,traktujący pacjentkę z wielkim szacunkiem.Polecam z całego serca.

Zdecydowanie Polecam Wszystkim kobietom Pana doktora, jest on miłym i ciepłym człowiekiem, bardzo pomocny. Czy jest na oddziale czy w swym prywatnym gabinecie zawsze jest taki sam, można na niego liczyć. Polecam go także dziewczynom które pierwszy raz wybierają się do ginekologa ponieważ jest on bardzo delikatny w czasie badania, a z nie jednym ginekologiem już miałam do czynienia :) POLECAM !!!

Bardzo dobry lekarz. Wszystko zawsze dokładnie sprawdza jeśli jest taka potrzeba zleca dodatkowe badania. 100% dla Pana doktora. Dziękujemy serdecznie Agnieszka z Magdalenką :*

Jeśli miałabym córkę, to śmiało na pierwszą wizytę u ginekologa poleciłabym jej pana doktora.Taktowny,delikatny,kompetentny i dokładny,potrafi słuchać i stara się rozwiązywać problem zgodnie z najnowszą wiedzą.Zawsze znajdzie chwilę dla pacjentki i nie traktuje nas jak intruzów. Polecam( sama chciałabym wybrać się na prywatną wizytę,ale nie wiem kiedy i w jakich godzinach przyjmuje).

Super lekarz,wspaniały specjalista, polecam

Super lekarz,wspaniały specjalista, polecam

Lekarz z powołania. Serdeczny, okazujący zainteresowanie,kompetentny.Polecam każdej pani!