lekarz Krzysztof Gagoś

Fantastyczny człowiek rewelacyjny lekarz z podejściem do pacjentki. Prowadził moją drugą ciążę. Żałuję, że nie znałam pana doktora gdy spodziewałam się pierwszego synka. Okazuje zainteresowanie, nie wywyższa się. Pogodny niezależnie od aury za oknem.

Najlepszy lekarz ktorego mialam okazje poznac. Mily uprzejmy zawsze usmiechniety podejscie do pacjentek na oddziale na 3 w Bytomiu niezastapione. Bylam pozszywana jak worek po CC Pan doktor robil drugie CC I NIE MAM NAWET SLADU ZE BYLAM CIETA. POLECAM POLECAM POLECAM !!!!!!

Lekarz godny polecenia.Tak samo uprzejmy w swoim gabinecie,jak i w szpitalu na oddziale.Niezwykle cierpliwy i ciepły człowiek,traktujący pacjentkę z wielkim szacunkiem.Polecam z całego serca.

Zdecydowanie Polecam Wszystkim kobietom Pana doktora, jest on miłym i ciepłym człowiekiem, bardzo pomocny. Czy jest na oddziale czy w swym prywatnym gabinecie zawsze jest taki sam, można na niego liczyć. Polecam go także dziewczynom które pierwszy raz wybierają się do ginekologa ponieważ jest on bardzo delikatny w czasie badania, a z nie jednym ginekologiem już miałam do czynienia :) POLECAM !!!

Bardzo dobry lekarz. Wszystko zawsze dokładnie sprawdza jeśli jest taka potrzeba zleca dodatkowe badania. 100% dla Pana doktora. Dziękujemy serdecznie Agnieszka z Magdalenką :*

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Piekary Śląskie"?

Joanna Majchrzak

Specjalistyczna Praktyka Lekarska