dr n. med. Krzysztof Gajewski

Laryngolog

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Operacja przeprowadzona bez zarzutu. Bardzo dobra opieka przed i po operacji. Polecam tego lekarza .

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, szczery, wszystko cierpliwie objaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania, czułam się bezpiecznie, nie bałam się... Zabieg usunięcia migdałów u dorosłych miły nie jest, ale wszystko przebiegło bez problemów. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły, z niesamowitym podejściem do dzieci. Najlepszy laryngolog w Koninie. Szczegółowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości, odpowiada na pytania, prawdziwy lekarz z powołania. Serdecznie polecam!

Znakomity fachowiec, bardzo dobre podejście do dzieci. Szczególowo odpowiada na zadane pytania. Zabieg metodą laserową u mojego syna był bezkrwawy i bezbolesny. Personel Oddzialu Chirurgii Jednego Dnia bardzo sympatyczny, profesjonalny anestezjolog. Polecam wizytę u doktora Gajewskiego.

bardzo fajny miły lekarz, bardzo mi pomógł.Wysłucha cię ze wszystkim i pomorze, sama opinia jaką wystawiłam o lekarzu to widać.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Konin"?

Ludwik Zieliński

Laryngolog dziecięcy