Krzysztof Gajowniczek

Pediatra

Z Doktorem mieliśmy przyjemność poznać się w szpitalu w dziekanowie leśnym. Pan doktor jest człowiekiem bardzo serdecznym ciepłym a oprócz tego bardzo dokładnym. Tłumaczył mi wszystko o co tylko zapytałam. Bez potrzeby na siłę nie trzyma dziecka w szpitalu!!oby więcej takich lekarzy!!!wszyscy pracownicy pediatri w dziekanowie leśnym są głodni polecenia!!

Dr,Gajowniczek to najlepszy lekarz jakiego znam- prowadzi od 12 lat moje dzieci. Wszystkie jego diagnozy i zalecenia były skuteczne. Jest człowiekiem o wielkim sercu, empatii i kompletnie bezinteresowny. Dzięki niemu moje dzieci nie były faszerowane antybiotykami, sterydami- które szybko zalecali inni pediatrzy, a poza nie boją się lekarza:)

Dr Gajowniczek jest niezwykłym lekarzem. Poświęcił naszej córce dużo czasu i nam bardzo dokładnie wszystko tłumaczył. Zdecydowanie jest jednym z najlepszych pediatrów w Warszawie. Polecam zatroskanym rodzicom oddać swoje pociechy w jego ręce ;-)

Dr. przepraszam, lekarz Gajowniczek, jest ordynatorem na oddziale pediatrii przy ul. Kopernika w Warszawie. Jest bardzo nie uprzejmy, fochliwy, despotyczny i ma niezwykle wysokie mniemanie o sobie i swoim stanowisku. Jako lekarza oceniam go bardzo nisko kompetencyjnie, do rozwolnienia i bólu gardła ok, jak coś poważnego się dzieje to lekarz się gubi i nie radzi sobie z diagnozą. Generalnie nie polecam!

Bardzo sympatyczny człowiek. Super facio - jak nazwał go 16-latek po kilku minutach rozmowy i wywiadu. Bardzo serdeczny, łagodny i z wyjątkowym podejściem do dzieci. Pierwszy raz spotkałam az tak miłego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8