Krzysztof Gajowniczek

OCENA NEGATYWNA. Z panem "doktorem" miałem okazję spotkać się dwukrotnie. Nie potrzebowałem rady medycznej, ale poprostu badania mojej 16-o letniej córy i podpisania dokumentu potwierdzającego brak przeciwskazań do udziału w "zielonej szkole". Za pierwszym razem, po bardzo miłej rozmowie o niczym, pan "doktor" stwierdził, że nie podpisze dokumentu, i już - wizyta 12 minut. Nie zbadał córki, nie spojrzał nawet na dokument, ale na odchodne pokusił się na ocenę urody mojej córki (!!!). Na drugim spotkaniu 3 tygodnie później podobnie, tym razem córka odmówiła wejścia do gabinetu do tego pana, rezultat był ten sam - wizyta 4 minuty. Pan "doktor" nosi się na dyrektora, marynarka i krawat, o fartuchu lekarskim to chyba na uczelni nie uczono. Na żadnej wizycie nie było merytoryki, a duma i zarozumiałość pana "doktora" wylewała się oknem. Jeżeli ktoś szuka lekarza dla swojego dziecka, to ten pan w moim mniemaniu nie jest dobrym wyborem. Chyba, że ktoś preferuje miłe pogaduchy o niczym. Proszę przeczytać inne opinie, bardzo ciekawa lektura, zwłaszcza dla administracji NFZ, która płaci za dokonania tego pana. Dodam tylko, że inna pani doktor z uśmiechem prześwietliła córę i po 20 minutach podpisała zgodę. Można? - można. Warto czasami jednak poszukać dobrego człowieka-lekarza.

Z Doktorem mieliśmy przyjemność poznać się w szpitalu w dziekanowie leśnym. Pan doktor jest człowiekiem bardzo serdecznym ciepłym a oprócz tego bardzo dokładnym. Tłumaczył mi wszystko o co tylko zapytałam. Bez potrzeby na siłę nie trzyma dziecka w szpitalu!!oby więcej takich lekarzy!!!wszyscy pracownicy pediatri w dziekanowie leśnym są głodni polecenia!!

Dr,Gajowniczek to najlepszy lekarz jakiego znam- prowadzi od 12 lat moje dzieci. Wszystkie jego diagnozy i zalecenia były skuteczne. Jest człowiekiem o wielkim sercu, empatii i kompletnie bezinteresowny. Dzięki niemu moje dzieci nie były faszerowane antybiotykami, sterydami- które szybko zalecali inni pediatrzy, a poza nie boją się lekarza:)

Dr Gajowniczek jest niezwykłym lekarzem. Poświęcił naszej córce dużo czasu i nam bardzo dokładnie wszystko tłumaczył. Zdecydowanie jest jednym z najlepszych pediatrów w Warszawie. Polecam zatroskanym rodzicom oddać swoje pociechy w jego ręce ;-)

Dr. przepraszam, lekarz Gajowniczek, jest ordynatorem na oddziale pediatrii przy ul. Kopernika w Warszawie. Jest bardzo nie uprzejmy, fochliwy, despotyczny i ma niezwykle wysokie mniemanie o sobie i swoim stanowisku. Jako lekarza oceniam go bardzo nisko kompetencyjnie, do rozwolnienia i bólu gardła ok, jak coś poważnego się dzieje to lekarz się gubi i nie radzi sobie z diagnozą. Generalnie nie polecam!

Bardzo sympatyczny człowiek. Super facio - jak nazwał go 16-latek po kilku minutach rozmowy i wywiadu. Bardzo serdeczny, łagodny i z wyjątkowym podejściem do dzieci. Pierwszy raz spotkałam az tak miłego lekarza.

Jak źle powiedzieć na temat lekarza który uratował mi dziecko??? Jest wspaniałym lekarzem o wielkim sercu, jako jedyny z wielu lekarzy prawidłowo ocenił stan zdrowia mojego 3-tygodniowego synka, jego natychmiastowa diagnoza uratowała mu życie. Teraz mam już drugiego synka oczywiście też pod opieką p. Doktora. Polecam , przemiły dzieci go uwielbiają, my rodzice też.

Leczył moją córkę prywatnie przez prawie rok. Jeśli chodzi o ogólniepediatryczne choroby, to wszystko było ok. W pewnym momencie okazało się, że córka jest alergikiemi Pan Doktor nie poradził sobie z jej roblemami, w rezultacie jego błędnej diagnozy córka wylądowała najpierw na oddziale Dermatologii Dziecięcej w Miedzylesiu, a potem w Szpitalu Zakaźnym na Wolskiej, ostatecznie na 10 dni na Chirurgii na Działdowskiej, gdzie poprawnie ją zdiagnozowano. Podsumowując, zwykłe prediatryczne problemy tak, ale alergiczne dzieci z daleka!! Bardzo miły w czasie wizyty, dobry kontakt z dzieckiem i z rodziacami, ale od ...

Bardzo miły w czasie wizyty, dobry kontakt z dzieckiem i z rodziacami, ale od nas telefonu już nie odbiera...

Jest poprostu rewelacyjnym lekarzem, polecam jego wszystkim moim znajomym którzy mają małe dzieci:)

Ten człowiek uratował mi życie dwukrotnie i zawsze będę mu wdzięczny. Moje dzieci z pewnością trafią pod jego opiekę. Nieważne, czy to sepsa, czy coś innego - nie ma lepszego specjalisty z tak rewelacyjnym podejściem do człowieka. POLECAM NAPRAWDĘ!!