dr n. med. Krzysztof Galbas

Chirurg ogólny, Flebolog

Witam! Pisząc o doktorze Galbasie nasuwa się jedna myśl profesjonalny lekarz.Godny zaufania i polecenia.Człowiek o miłym usposobieniu.Polecam.

Brak skali w ocenie pozytywów. Górna półka wyższej już nie ma. Kompetenty, życzliwy, bezpośredni. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Naprawdę godny polecenia! Kompetentny i wiarygodny. Jeżeli chodzi o leczenie żylaków w Środzie Wielkopolskiej i okolicach to nie ma lepszego specjalisty!

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Fantastyczne podejście do pacjenta. Duże poczucie humoru, które rozładowuje atmosferę podczas badania czy zabiegu Godny polecenia!

Pacjentka po skleroterapii...żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się na ten zabieg. Gorąco wszystkim polecam. Dr Galbas- świetne podejście do pacjenta.

Dr Galbas- świetne podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wągrowiec"?

Stacja Dializ
Kościuszki 55.
62-100 Wągrowiec

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów
ul. Strzelecka
64-800 Chodzież
Oddziały szpitalne i inne komórki opieki szpitalnej.
Żeromskiego 29
64-800 Chodzież