lekarz Krzysztof Garda

Fachowość, empatia p. Doktora + zabieg zdjęcia wielu szwów po operacji naczyń krwionośnych wykonany przez wspaniałą pielęgniarkę dn. 02.02.2023 Szczerze polecam

Szczerze polecam

Godny polecenia lekarz. Nie tylko profesjonalne leczenie ale też indywidualne podejście do pacjeta.

Polecam gorąco,, przede wszystkim człowiek. Stawia diagnozę bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu ale też słucha. Doskonały fachowiec , miły obdarzony poczuciem empatii , Konkretny spotkanie z takim lekarzem mimo nieprzyjemnych zabiegów jest prawdziwą przyjemnością. O takim lekarzu mówi się "mój lekarz" . Panie Krzysztofie zdrowia życzę i sukcesów zawodowych . Dariusz

Dariusz