Krzysztof Gawroński

Ortopeda

Dziękuję Panu doktorowi za dbałośc o pacjenta w przychodni i na oddziale ortopedii, lekarz bardzo sympatyczny i godny polecenia

Dzień dobry. Mam ciągle przyjemność być pacjentem Pana Doktora, złamanie szyjki kości udowej. Leczenie kontuzji mniej więcej na półmetku. Mogę powiedzieć jedno, lekarz na bardzo wysokim stopniu mojego zaufania. To zaufanie buduję od dnia pierwszej wizyty w gabinecie. Doktor emanuje spokojem, kompetencją i ostrożnie wyraża opinie merytoryczne po wnikliwym wysłuchaniu pacjenta. Naprawdę bardzo dobry fachowiec w dziedzinie ortopedii. Szczerze polecam usługi lekarza Krzysztofa Gawrońskiego i dziękuję Jemu za opiekę. Jerzy Satora

Jerzy Satora

Szanowni Państwo, lekarz dość młody, lecz nie aż tak młody jak przypuszczałam - bardzo merytoryczny, opiekuńczy i rzeczowy. Trafiłam na SOR Zaspa z poważną infekcją i trafiłam na ortopedie, zostałam obsłużona jak w prywatnej klinice - najważniejsze: pielęgniarki i opiekunki medyczne na oddziale ortopedii w Gd. Zaspa, to kompletny profesjonalizm i opieka jak na zachodzie. Lekarze również, ale te Panie wymiatają i jeden Pan. Polecam i jestem wielce zaskoczona, że państwowa służba zdrowia potrafi funkcjonować w taki sposób. Z wyrazami szacunku, M.H.K.

Szanowni Państwo,

Z wyrazami szacunku,
M.H.K.

Lekarz kompetentny,tłumaczy dokładnie co i jak. Podejscia do pacjenta mógłbym się uczyć od tego lekarza nie jeden doktor i profesor.

Rewelacyjny lekarz - sympatyczny, konkretny, odpowiada na wszystkie pytania, chętnie udziela informacji. Nie irytują go zadawane pytania tylko wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk