Krzysztof Gawroński

ZŁAMANIE NASADY BLIŻSZEJ KOŚCI RAMIENNEJ Lekarz w sposób rzeczowy, używając terminologii zrozumiałej dla pacjenta, wytłumaczył mi na czym polega złamanie; przedstawił plan leczenia w krótkiej (kilkutygodniowej) i długiej (kilkumiesięcznej) perspektywie czasowej; przedstawił alternatywne formy leczenia. Na każde z zadanych pytań udzielił jasnej i wyczerpującej odpowiedzi, słuchał uważnie. Doktor wykazał się dużą cierpliwością i zrozumieniem. Bardzo dziękuję Doktorowi Gawrońskiemu za kompleksową pomoc!

ZŁAMANIE NASADY BLIŻSZEJ KOŚCI RAMIENNEJ

Bardzo dziękuję Doktorowi Gawrońskiemu za kompleksową pomoc!

Odradzam wizytę. Doktor na stronie ma informacje o przyjęciach w domu, po telefonicznym kontakcie powiedzial, że najpierw musi być konsultacja w gabinecie. Odmówił przyjazdu do domu, kazal rozmawiać z dzieckiem. Jak rozmawiać jak się nie da? Nawet nie chciał z nim porozmawiać a dziecko jest w trudnym wieku i po śmierci jednego z rodziców.

Złamanie szyjki kości udowej w maju, Operacje przeprowadzona z niesamowitą precyzją, Wspólnie z doktorem przechodzimy przez okres rekonwalescencji. W ostatnim tygodniu lipca, odstawiamy kule, czyli już po dwóch miesiącach od operacji!!!. Wielkie dzięki!! Pozdrawiam

Złamanie szyjki kości udowej w maju,
Operacje przeprowadzona z niesamowitą precyzją,
Wielkie dzięki!!
Pozdrawiam

Dziękuję Panu doktorowi za dbałośc o pacjenta w przychodni i na oddziale ortopedii, lekarz bardzo sympatyczny i godny polecenia

Dzień dobry. Mam ciągle przyjemność być pacjentem Pana Doktora, złamanie szyjki kości udowej. Leczenie kontuzji mniej więcej na półmetku. Mogę powiedzieć jedno, lekarz na bardzo wysokim stopniu mojego zaufania. To zaufanie buduję od dnia pierwszej wizyty w gabinecie. Doktor emanuje spokojem, kompetencją i ostrożnie wyraża opinie merytoryczne po wnikliwym wysłuchaniu pacjenta. Naprawdę bardzo dobry fachowiec w dziedzinie ortopedii. Szczerze polecam usługi lekarza Krzysztofa Gawrońskiego i dziękuję Jemu za opiekę. Jerzy Satora

Jerzy Satora

Szanowni Państwo, lekarz dość młody, lecz nie aż tak młody jak przypuszczałam - bardzo merytoryczny, opiekuńczy i rzeczowy. Trafiłam na SOR Zaspa z poważną infekcją i trafiłam na ortopedie, zostałam obsłużona jak w prywatnej klinice - najważniejsze: pielęgniarki i opiekunki medyczne na oddziale ortopedii w Gd. Zaspa, to kompletny profesjonalizm i opieka jak na zachodzie. Lekarze również, ale te Panie wymiatają i jeden Pan. Polecam i jestem wielce zaskoczona, że państwowa służba zdrowia potrafi funkcjonować w taki sposób. Z wyrazami szacunku, M.H.K.

Szanowni Państwo,

Z wyrazami szacunku,
M.H.K.

Lekarz kompetentny,tłumaczy dokładnie co i jak. Podejscia do pacjenta mógłbym się uczyć od tego lekarza nie jeden doktor i profesor.

Rewelacyjny lekarz - sympatyczny, konkretny, odpowiada na wszystkie pytania, chętnie udziela informacji. Nie irytują go zadawane pytania tylko wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam.

Bardzo dobra opieka medyczna, lekarz naprawdę dba o pacjentów. polecam wszystkim oddział ortopedyczny na zaspie

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny,uprzejmy,doskonały fachowiec.POLECAM!!! Dziękuję za "naprawę kolana":)