dr n. med. Krzysztof Gietkiewicz

Torakochirurg

Kompetencja, cierpliwość, empatia. Gorąco polecam, pacjent w tych trudnych chwilach jest otoczony przez doktora profesjonalną opieką i troską.

Dr Krzysztof Gietkiewicz stawiając trafną diagnozę na pewno uchronił mnie przed niepotrzebnymi zabiegami.Operacja chorego płuca została wykonana bardzo profesjonalnie i bez komplikacji. Po tygodniu mogłem wrócić do domu bo czułem się dobrze. Pan dr po zabiegu kilkakrotnie w ciągu dnia sprawdzał jak się czuję aż do wyjścia ze szpitala. Polecam tego lekarza bo jest bardzo dobrym fachowcem, rzeczowym i dobrze dba o swojego pacjenta. W ogóle opieka w szpitalu na ul. Borowskiej była bardzo fachowa - po prostu troszczono się o mnie jako pacjenta.

nie potrafię oceniać kogos kto dał mi drugie życie.Polecam wspaniały lekarz i co niespotykane dzisiaj- człowiek

Doświadczony,sprawny torakochirurg. Kompetentny,wywodzący się z najlepszej wrocławskiej szkoły torakochirurgicznej,wyjatkowo skromny lekarz. Godny szacunku i polecenia.

Doświadczony,sprawny torakochirurg.
Godny szacunku i polecenia.