lekarz Krzysztof Godek

Alergolog, Pediatra

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

:-(............................................................................................................

Bardzo dobry lekarz cierpliwy wyrozumialy uprzejmy ma super podejscie do dzieci. Syna leczy juz 5lat jako jedyny zdiagnozowal astme oskrzelowa i zalecil leczenie i na szczescie nie rozwija sie dalej. Cena wizyty jest wysoka ale warto. Polecam.

Wszystko ładnie pięknie, wywiad szczegółowy, badania itp. Na testach wyszło że syn nie jest na nic uczulony i doktor się tego trzymał, bo testy tak pokazały, a skóra schodzi wręcz płatami i śluz w stolcu. Po coraz różniejszych specyfikach (wszystko na sterydach) zmienianych co wizytę ze skórą u syna coraz gorzej i gorzej. Doktor przepisuje niewiarygodne ilości leków: maści, syropy, wziewy, krople wszystko do długotrwałego stosowania u niespełna dwulatka. Doktor zupełnie ignoruje przyczynę choroby leczy wyłącznie jej objawy.

Leczę u pana doktora moje dzieci(jedna córka jest już pełnoletnia) od 17 lat, nigdy i nigdzie nie spotkałam się z taka kompleksową ,,usługą", dziewczyny są zawsze na początku wizyty zbadane, przeprowadzony jest wywiad, rozmowa z panem doktorem to przyjemność, tłumaczy wszystko dokładnie, jest niespotykanie cierpliwy i wyrozumiały, mimo, że przyjeżdżam na wizytę do alergologa mogę liczyć na pomoc w przypadku każdej innej choroby, polecam wszystkim rodzicom, dla których zdrowie dzieci jest najważniejsze

Wciąż poszukujesz "Alergolog Poznań"?

Marian Fluder

Chirurg dziecięcy