dr n. med. Krzysztof Gończowskidr n. med. Krzysztof Gończowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2001-2008 pracował jako asystent i wykładowca w Instytucie Stomatologii CMUJ. Od 2001 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. W 2005 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w 2007 tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Dwukrotnie przebywał na stypendiach naukowych w Niemczech. Od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy stomatologów w Polsce i na świecie (wykładał w ponad 30 krajach w Europie, Azji oraz Afryce) z zakresu endodoncji, znieczuleń oraz ratownictwa medycznego. Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: PTS, PTE, ESE, ERC, SAAD. Opublikował ponad 35 prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach stomatologicznych. Otrzymał wiele nagród za badania naukowe (dwukrotnie CED Travel Stipend oraz Espertise Talent Award). W 2010 roku zaprojektował system mikroinstrumentów endodontycznych do usuwania złamanych narzędzi z kanałów korzeniowych File Removal System® (Chifa). Jest jednym z twórców systemu ENDO-STATION® (Cerkamed) przeznaczonego do płukania kanałów korzeniowych

Polecam doktora Gończowskiego z czystym sumieniem. Świetny fachowiec, jeśli chodzi o leczenie kanałowe. Polecam wszystkim, którzy boją się dentystów - ten jest naprawdę delikatny i przyjemny. Gabinet świeci czystością.

Nie zgodzę się z żadną negatywną opinią nt dr'a Gończowskiego. MOgę potwierdzić wysoką jakość usług, przyjemny charakter i doskonałe warunki prowadzenia zabiegu. Moja żona także potwierdza i oboje jestesmy zgodni, że ten lekarz jest profesjonalistą. Polecamy

Doktora Gończowskiego polecam wszystkim moim klinetom - prowadzę salon kosmetyczny :) ale takze znajomym i rodzinie. kilku z nich też było na wizycie u tego specjalisty i sami potwierdzają - naprawdę rzetelny lekarz - leczenie przeprowadzane bardzo sprawnie i bezboleśnie. polecam

nie byłem trzy lata u dentysty, ponieważ przebywałem za granicą w miejscu, gdzie było to niemożliwe. Dokładnie na wyspach, gdzie nie korzystałem z opieki medycznej. Gdy wróciłem, udałem się na przegląd do pierwszego lepszego stomatologa. Okazało się, że z moimi zębami nie jest najlepiej. czekało mnie długie leczenie :( Wtedy dowiedziałem się od znajomych o klinice, w której przyjmuje gr Gończowski - udałem sie do niego i rzeczywiście, jak się okazało stan moich zębów nie był zadowalający. Ten lekarz jednak uratował wszystkie moje zęby, choć konieczne było kanałowe... tak czy inaczej, chciałbym polecić dr'a gończowskiego jako fachowca w swojej branży - bardzo uczciwy i przyjazny lekarz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu moje zęby są nadal na swoim miejscu i jestem bardzo zadowolony z tego powodu! Do tego gabinetu zaprowadziła mnie mama, która chyba najbardziej dba o moje zęby. Zabieg nie był długi, a efekt jest doskonały - temu lekarzowi udało się uratować moją '4'. Jestem na tak!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13