dr n. med. Krzysztof Gończowskidr n. med. Krzysztof Gończowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2001-2008 pracował jako asystent i wykładowca w Instytucie Stomatologii CMUJ. Od 2001 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. W 2005 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w 2007 tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Dwukrotnie przebywał na stypendiach naukowych w Niemczech. Od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy stomatologów w Polsce i na świecie (wykładał w ponad 30 krajach w Europie, Azji oraz Afryce) z zakresu endodoncji, znieczuleń oraz ratownictwa medycznego. Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: PTS, PTE, ESE, ERC, SAAD. Opublikował ponad 35 prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach stomatologicznych. Otrzymał wiele nagród za badania naukowe (dwukrotnie CED Travel Stipend oraz Espertise Talent Award). W 2010 roku zaprojektował system mikroinstrumentów endodontycznych do usuwania złamanych narzędzi z kanałów korzeniowych File Removal System® (Chifa). Jest jednym z twórców systemu ENDO-STATION® (Cerkamed) przeznaczonego do płukania kanałów korzeniowych

Rzetelnie, fachowo, z dużą dozą cierpliwości i ogromna wiedzą. Zawsze dokładnie i bez reklamacji. Uratowałam zęby, które według innych stomatolgów nadawały się już tylko do wyrwania - niestety. Postanowiłem o nie jednak walczyć i w tej walce pomógł mi znakomity lekarz. Dr'a Gończowskiego poleciła mi ciocia, za co ogromnie jej dziekuje. Póki co nie mam żadnych ubytków, a zęby trzymają się już kolejny rok!

Ja także potwierdzam w stu procentach pozytywne opinie o lekarzu Krzysztofie Gończowskim. To naprawdę świetny stomatolog z dużym doświadczeniem. W pełni ufam doktorowi - chodzę już do pana doktora od kilku lat i każda wizyta była przeprowadzona doskonale.

Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego spotkałem na swojej trudnej drodze dentystycznej. Profesjonalizm w podejściu do klienta i ogromna wiedza. Znakomicie, pięknie wyposażony gabinet. Miła atmosfera i uprzejmość lekarza zachęca do powrotów. To pierwszy lekarz stomatolog, którego przestałem się bać. Jesli chodzi owyrywanie zębów, u dr'a Gończowskiego nie ma czego się bać

dr Gończowski nie ma sobie równych - przesympatyczny człowiek z ogromną wiedzą. polecam polecam i jeszcze raz polecam. Przede wszystkim robi wszystko dla dobra pacjenta, a nie z najwieksza korzyścią dla siebie. Ceny odpowiednie jak za usługi dentystyczne na wysokim poziomie.

Uratował mi zęba, który podobno już 'spisany był na straty..." za co jestem bardzo wdzięczny. Super lekarz, odpowiedzialny, rzetelny, miły i uprzejmy. i co najwazniejsze - SKUTECZNY. Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024