dr n. med. Krzysztof Gończowskidr n. med. Krzysztof Gończowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2001-2008 pracował jako asystent i wykładowca w Instytucie Stomatologii CMUJ. Od 2001 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. W 2005 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w 2007 tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Dwukrotnie przebywał na stypendiach naukowych w Niemczech. Od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy stomatologów w Polsce i na świecie (wykładał w ponad 30 krajach w Europie, Azji oraz Afryce) z zakresu endodoncji, znieczuleń oraz ratownictwa medycznego. Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: PTS, PTE, ESE, ERC, SAAD. Opublikował ponad 35 prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach stomatologicznych. Otrzymał wiele nagród za badania naukowe (dwukrotnie CED Travel Stipend oraz Espertise Talent Award). W 2010 roku zaprojektował system mikroinstrumentów endodontycznych do usuwania złamanych narzędzi z kanałów korzeniowych File Removal System® (Chifa). Jest jednym z twórców systemu ENDO-STATION® (Cerkamed) przeznaczonego do płukania kanałów korzeniowych

Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich stomatologów z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Najwyższa jakość usług. Cena poszczególnych usług może nie jest niska, ale biorąc pod uwagę dobrze i trwale wyleczone zęby - w finalnym rozliczeniu jest opłacalna. Mariusz Krupa

Gorąco polecam, bo było naprawdę profesjonalnie. Warte swoich pieniędzy, a na zdrowie nie wolno żałować :)

Ja też polecam, wybielałam u nich ząbki kilka razy i Panie z recepcji już mnie witają z uśmiechem :):) A jak na Kraków to nie aż tak drogo na takie warunki :)

Moim zdaniem to najlepszy specjalista w Małopolsce. Można się pokusić o więcej na południu Polski. Oceny mówią same za siebie. Od stycznia regularnie jestem w Klinice nawet parę razy w miesiącu. Mam poważne i skomplikowane leczenie którego nikt nie chciał się podjąć. Dr Gończowski to Specjalista w swoim rzemiośle razem z zespołem który tworzy cała klinika. Jest to człowiek godny polecenia, który ma w sobie to czego innym brakuje. Bardzo miły, empatyczny przy tym posiadający ogromną wiedzę jako wykładowca i praktyk. Polecam dr Gończowskiego i wizyty w jego Klinice Indexmedica.

Bardzo dobra klinika. Świetni specjaliści. Pierwszy raz nie czułam bólu u dentysty. Gorąco Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024