dr Krzysztof Gruszczyński

Bardzo kompetentny lekarz, wszytko wytłumaczył jasno i zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością mogę polecić tego lekarza jako wybitnego specjalistę.

Dr Gruszczyński jest bardzo dobrym lekarzem, świetnie wypełnia swoje obowiązki i co najważniejsze bardzo dba o pacjenta, daje mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

LEKARZ GODNY ZAUFANIA! wizyta niezwykle miła i przyjemna.Zabiegi pełen profesjonalizm!!!

Świetny specjalista!!! Naprawdę godny polecenia i godny zaufania!!!!!!!

Świetny specjalista!!! Naprawdę godny polecenia i godny zaufania!!!!!!!

Wspaniały człowiek!!! Niezwykle ciepły a przy tym fachowy. Na pierwszy rzut oka widać, że najważniejsze dla niego jest dobro pacjentów którymi się zajmuje. Pełen profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do pacjenta,lekarz z powołania. Nigdy nie odmówi POMOCY, traktuje swoich pacjentów jak przyjaciół a nie zło konieczne.

Znakomity lekarz, który wykonywał mi zabieg skleroterapii. Polecam tego wspaniałego specjaliste.

Najlepszy lekarz jakiegokolwiek znam! Bardzo miły, wszystko wytłumaczył, bardzo delikatnie obchodzi się z pacjentami. Kilka razy byłam w różnych dolegliwościach u tego lekarza i za każdym razem mnie zaskakuje swoją uprzejmością!