lekarz Krzysztof Grygorowicz

2,4
2,5
2,5
2,4

Swoją ocenę stanu pacjenta opiera na informacji i wiedzy pacjenta. Jeżeli milczysz znając swój stan i wprawiasz go w stan niepewnosci z uśmiechem na twarzy to denerwuje się bo sam nie wie co powiedzieć by się nie wydało że niepomaga! Frajer. A komentarz ten powstał na podstawie proporcjonalnosci w stosunku między wielkim lekarzem co DR na niego mówią a zwykłym Michałem Sztankowskim.

Lekarz masakra. Nie polecam. Naprawde szczerze. Jezeli dbacie o swoje zdrowie i chcecie je miec to jak najdalej. Brak kompetencji i falszywy stosunek do pacjenta.

Miałam "przyjemność" spotkać sie z tym lekarzem na urazowce w Płocku. Fatalnie. Mam skręcenie kostki które zwyczajnie olal ("niech pojdzie sie leczyc do POZ!"), a mam porownanie bo skrecilam czwarty raz kostke i wczesniej wizyty i leczenie (ktorego tu nie ma) wygladaly zupelnie inaczej. Nie polecam. Jak usłyszycie ze ten lekarz przyjmuje - jesli mozecie idzcie następnego dnia na urazowke.

po pierwszej wizycie moja ocena jest pozytywna bardzo miłe podejście do pacyjęta szybka diagnoza co do efektów leczenia to zobaczymy co czas przyniesie

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia, zero podejścia do pacjenta, brak współczucia i jakiejkolwiek troski. W dodatku krzyczy na pacjentów! Z całego serca NIE POLECAM i RADZĘ UNIKAĆ

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Włocławek"?

dr
Bartosz Nowakowski