dr n. med. Krzysztof Guzikowski

Neonatolog, Pediatra

lekarz fakt świetny bez dwóch zdań. inną sprawą jest kontakt i dostępność - nie odbieranie telefonów, nie odpisywanie na smsy o które sam prosi - nie wiem czy tylko my mamy z tym problem praktycznie od ubiegłego roku.

lekarz fakt świetny bez dwóch zdań.

Bardzo proszę o informację, gdzie dr Guzikowski teraz przyjmuje?

Bardzo proszę o informację, gdzie dr Guzikowski teraz przyjmuje?

bardzo kompetentny i świetny lekarz !!!! nieliczny w katowicach z taką wiedzą i umiejętnościami. Wyrozumiały, tłumaczy , zajmuje się z dzieckiem z przysłowiowym " całym sercem".

Rewelacyjny specjalista z niesamowitym podejściem do pacjenta! Moja 4 miesięczna córka jak go widzi to uśmiech ma dookoła głowy! Uwielbia go ( u innego pediatry płakała w niebogłosy ). Pan doktor zawsze bardzo szczegółowo odpowiada na szereg naszych pytań wykazując się przy tym ogromną cierpliwością ;) zawsze służy pomocą ( nawet przez telefon gdy sam był w szpitalu po zabiegu) jego wiedza (weryfikowana po wizytach ) imponuje nam z wizyty na wizyte coraz bardziej, nie mam cienia wątpliwości co do tego, że trafiliśmy na najlepszego z możliwych lekarzy i mam głęboką nadzieję, że Pan doktor będzie pracował jeszcze ze 100 lat :D nie wyobrazam sobie dzisiaj szukać innego lekarza! Mimo, że mamy do Pana doktora ok 40-50km w jedną stronę to nawet przez myśl nam nie przeszło szukać kogoś bliżej... Dr zbyt wysoko zawiesił poprzeczkę ;) a świadomość, że dziecko jest w dobrych rękach, bezpieczne jest bezcenna!!! POLECAM!!!

To najlepszy pediatra jakiego poznałam. Antybiotyk to konieczność, zawsze i o każdej porze można na niego liczyć. wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Mój syn go uwielbia ma 3,5 roku, ale najważniejsze, że jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam

Pan Dr jest rewelacyjnym lekarzem, mam wrażenie, że mamy, które piszą o nim negatywne słowa były chyba u kogoś innego... Dr Guzikowski to ciepły, miły, spokojny człowiek. Nie zgodzę się z tym, że nie słucha. Należę do mam, które nie wychowują dzieci książkowo - podaję córce więcej jedzenia, zagęszczam mleko kleikiem od 2 miesiąca życia - nigdy nie zostałam skrytykowana, mimo, że nie zawsze lekarz w pełni pochwalał niektóre rzeczy - np. zagęszczanie mleka. Kiedy miałam problem ze starszym synem mimo pobytu w szpitalu po zabiegu odebrał telefon, wysłuchał, podał namiar do świetnej lekarki. Pan Dr nigdy mnie nie zbywał, moje zarówno trywialne, jak i konkretne pytania zawsze traktował poważanie, udzielał konkretnych odpowiedzi, czasem w gabinecie spędzam nawet pół godziny i nigdy nie czuję się zbywana. Gorąco polecam tego lekarza.

Najbardziej nieuprzejmy lekarz (człowiek?) z jakim miałem styczność! Łubinowa popełniła błąd za który nawet nie powiedziano słowa "przepraszam", gdy zadzwoniłem upewnić się dokładnie co dalej z tym robić odpowiedział mi abym zignorował zalecenia w książeczce zdrowia. Nawet nie widział tej książeczki ani nie wiedział kto się pod nią podpisał. Na moje wątpliwości odparł "czy pan rozumie po polsku?" po czym odłożył słuchawkę. Zdecydowanie nie polecam. Kompetencji czysto medycznych nie oceniam gdyż na szczęście nie musiałem korzystać z jego usług.

obsługa małego pacjenta po porodzie nie spełniła żadnych norm

obsługa małego pacjenta po porodzie nie spełniła żadnych norm

Wielki Człowiek! Ogromna wiedza! Dowód:liczba małych pacjentów!

Wielki Człowiek! Ogromna wiedza! Dowód:liczba małych pacjentów!

Czytam niektóre komentarze i się zastanawiam czy aby o tego samego doktora chodzi..Uważam, że to człowiek o doskonałym podejściu do małego pacjenta, z ogromną cierpliwością, który znajdował czas na moje sto tysięcy pytań, jego rady bardzo pomogły - przy karmieniu czy też przy pielęgnacji skóry, błyskawicznie reagował na znaki zapowiadające konieczność rehabilitacji (po konsultacjach u rehabilitanta - w publicznym ośrodku zdrowia, nie jakiegoś znajomego dr)faktycznie potrzebnej. Telefonicznie mogłam również liczyć na jego pomoc. W pewnym okresie ze względu na zdrowotne problemy syna widzieliśmy się często, około 2 razy na tydzień, to w ciągu miesiąca zapłaciłam tylko za 2 wizyty! gdyż doktor stwierdził, że zdrowie dziecka jest tu ważniejsze...więc nie wiem skąd krytyka. Ja mogę go polecić w 100% (moje koleżanki też korzystają) I wiem, że jeśli tylko coś poważnego będzie dolegać mojemu dziecku bez wahania udam się do dr Guzikowskiego. Bilans dwulatka też wolałam u niego zrobić niż u pediatry z ośrodka. Naprawdę polecam