Krzysztof Jakubowski

Rewelacyjny lekarz. Wyleczył mnie granulkami z zapalenia zatok w I trymestrze ciąży. Córka ma 6 lat. Trafiła do dr Jakubowskiego w pierwszym tygodniu życia. Miała silną alergię, skazę białkową i super leniwe jelita. Przez 6 lat raz dostała antybiotyk, bo lekarz był akurat na urlopie. Alergię leczymy nadal , choć jest dużo lepiej. Jelita pracują rewelacyjnie!!!! (córka wcześniej miała co 6 dni lewatywy, teraz wypróżnia się codziennie rano, bez problemu). Wszelkie infekcje, jak i laryngit leczylismy granulkami. Córka lekarza uwielbia, a rodzice mają ogromne zaufanie:)POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista, mam dwójkę dzieci w wieku 3 i 4 lata cały czas walczyłam z katarami i przeziębieniem, angina u dzieci , odkąd jeździmy na wizyty do Pana Jakubowskiego choroby "zniknęły" dla nas. Kilka kuleczek homeopatycznych i katarek znika. POLECAM

Kilka kuleczek homeopatycznych i katarek znika. POLECAM

jak narazie jestem zadowolona , lekarz wyleczył dzieci bez antybiotyków juz z kilku infekcjji

Lekarz w 100%,leczyłam u pana doktora trójkę swoich dzieci,dziś maja po 14,12 i9 lat i od tego momentu jeżeli chorują to przechodzą chorobę lagodnie,kontakt z dziećmi ma wspaniały,chętnie do doktora wracają,nic dodać nic ujac

Najlepszy pediatra i homeopata do jakiego trafiły moje dzieci. Najstarsza córka często choruje na anginę i inne choroby dróg oddechowych. Antybiotyki brała bardzo często. Odkąd trafiłam do dr-a Jakubowskiego z najgorszej anginy wyciąga córkę homeopatią. Jestem zadowolona na 1000%

rewelacyjny bardzo pomogl naszemy synkowi-godny polecenia kazdemu rodzicowi!

rewelacyjny bardzo pomogl naszemy synkowi-godny polecenia kazdemu rodzicowi!

Super lekarz. Kontakt z dzieckie jak i rodzicami bezbłędny. Znam Pana Doktora od 6 lat leczył mojego syna po pujściu do przedszkola wiadomo katary,anginy i antybiotyki. Od pierwszej wizyty antybiotyków brak a syn ma 10 lat i najwyżej mały katar ale Pan doktor pomaga też przez telefon. Teraz leczy moją córkę która zaczeła przedszkole -to samo co syn. A do tego doszła jeszcze moja żona na zabiegi akupunktóry. Poprawa ogromna a lekarz naprawdę z powołania i mogę go porąco polecić chociaż mam do niego 100 kilometrów.

lekarz warty polecenia odkad lecze syna u doktora Jakubowskiego dziecko mało co choruje bardzo polecam

bardzo fajny lekarz ma dobre podejscie do dziecka .jestem zadowolona dlatego ze moje dziecko czesto chorowalo i ciagle konczylo sie to antybiotykiem. juz pare miesiecy obylo sie bez niego a przeszedl zapalenie oskrzeki .polecam tego doktora

TAKI LEKARZ NIE POTRZEBUJE REKLAMY!!JEST RZECZOWY!MOŻE CZASEM "DA PO ŁAPKACH"ALE JEŚLI KOMUŚ SIĘ TO NIE SPODOBA WIĘCEJ TAM NIE POJEDZIE ALE DZIĘKI TEMU NASTĘPUJE NATURALNA SELEKCJA I PRZYJEŻDZAJĄ TAM SUPER LUDZIE! NAWET W POCZEKALNI DA SIĘ TO ODCZUĆ I CHOĆ CZASEM JEST KOLEJKA TO LUDZISKA MAJĄ DLA SIEBIE ZAWSZE MIŁE SŁOWO ,ZAGADAJĄ I CZAS MIŁO UCIEKA!!I MAM WRAŻENIE ŻE TO WPŁYW PANA DOKTORA, BO KAŻDY JEDZIE TAM Z JAKĄŚ CHOROBĄ I ZAMARTWIA SIĘ, A PAN DOKTOR ZAWSZE PODBUDUJĘ NA DUCHU! CZASEM BYŁAM JUŻ TAK ZDENERWOWANA STANEM DZIECKA ,ŻE JUŻ TYLKO SZPITAL WIDZIAŁAM W PERSPEKTYWIE A PO WIZYCIE WYCHODZIŁAM Z UŚMIECHEM I MIMO ŻE OKAZYWAŁO SIĘ ,ŻE JEST POWAŻNE ZAP. OSKRZELI TO DAM RADĘ!!!