lekarz Krzysztof Jakubowski

Chirurg onkolog

aqwsedrftgyhujkilo;pzxcvbnm,.dfghjkl;cv bnm,.sdfghjkiloxcvbnhjmk,lrtgyhujiopdfghjkl;xcvgbhnjmk,lzxcvgbhjkdsfghjkldfghjklxcdfvgbhnjkl;

usuniecie znamienia z prawej skroni, szybki, bezbolesny zabieg wykonany profesjonalnie. poki co wszystko w jak najlepszym porzadku, czekam na wyniki histopatologiczne

Doskonały specjalista, przemiły i kompetentny, naprawdę warto wybrac tego lekarza.

Profesjonalista. Do tego bardzo miły człowiek. Taki powinien być każdy lekarz.

Profesjonalista. Do tego bardzo miły człowiek. Taki powinien być każdy lekarz.

Pierwsza wizyta prywatna, potem po sugestii lekarza państwowa. Lekarz niesamowity, uczciwy, miły, ciepły człowiek.Poświęca czas każdemu i przede wszystkim słucha pacjenta. Wręcz namawia na badania na kasę chorych. Przyjął mnie mimo, iż nie było już wolnych miejsc.Profesjonalne podejście do pacjenta.Jestem umówiona niedługo na zabieg/operację żylaków więc następny komentarz niedługo.

W PIONKACH JAK MNIE SKROILI TO WYGLĄDAM JAK BYM MIAŁ STONOGĘ OGROMNĄ NA SOBIE TO TEJ PORY JAK JESTEM GDZIEŚ NA BADANIACH TO LEKARZE SIĘ PYTAJĄ KTO TO TAK SPAPRAŁ I CO TAM SZUKALI ŻE TAK MNIE SKROILI A TEN PAN... BRAŁ W TYM UDZIAŁ. NA TEMAT HIGIENY SIĘ NIE WYPOWIEM JEST FATALNA A PIELĘGNIARKI PAMIĘTAJĄ GIERKA

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, konkretny, miły. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, konkretny, miły. Zdecydowanie polecam.

Polecam tego lekarza. Ma podejście do pacjenta. uważam, że nie naciąga ludzi, ponieważ jak zasugerowałam wizytę prywatną odpowiedział, że nie ma takiej potrzeby bo można ten zabieg przeprowadzić na kasę chorych.

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii na temat tego Pana. Kompletnie nie przejmuje się pacjentem!! Co innego mówi co innego robi, jest kompletnie niesłowny. DO TEGO JESZCZE SZYJE NA OKRĘTKĘ! TO MA BYĆ LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ??? Owszem jak byłam na wizycie na Okulickiego i zostawiłam 400 zł to i był uprzejmy, ale na Domagalskiego zachowuje się jak rzeźnik a nie lekarz - bo tu już jest na wizyta na kasę chorych. Jestem OBURZONA!! A i nie wspomniałam jeszcze o tym że jak zdejmują szwy to nawet kobitka nie zdezynfekowała rany! Takie rzeczy tylko w Radomiu! KONOWAŁ KONOWAŁA KONOWAŁEM POGANIA. CIĘŻKO ZNALEŹĆ DOBREGO LEKARZA!

Nie spotkałam jeszcze tak sympatycznego lekarza,zawsze uśmiechnięty,życzliwy mimo gigantycznych kolejek pod jego gabinetem,oby każdy lekarz był taki cierpliwy:))))