dr n. med. Krzysztof Janik

2,5
2,9
2,4
2,6

Witam Przestrzegam wszystkich ludzi przed tym Panem.To osoba ktorej tylko zalezy na kasie.Prawie mnie wykonczyl wraz ze swoja ekipa z Zawodzia . Zamiast podac mi krwe przy ciezkiej anemi chcieli mnie leczyc Ascoferem.Poprostu paranoja.

Witam

Najgorszy czlowiek jakiego spotkałam. Przedmiotowe traktowanie ludzi szczegolnie starszych i nieadekwatne diagnozy.

Jak dla mnie bardzo w porządku lekarz i człowiek. Wytłumaczył (w końcu!) istotę mojej choroby, tak że mogłem to zrozumieć i wspólnie zdecydowaliśmy o leczeniu (dostałem dwie opcje terapii). Dodatkowo miałem wykonaną kolonoskopie w centrum przy kopernika, w znieczuleniu. Jak na tak niemiłe badanie, to przeżyłem to spokojnie, po badaniu dostałem konsultacje wyniku(w cenie badania) i wyniki ze zdjęciami na CD. mogę polecić tego lekarza.

srednio polecam trzeba naprawde dzuo zarabiac ...aby sie leczyć

srednio polecam trzeba naprawde dzuo zarabiac ...aby sie leczyć

Uważajcie na tego człowiak.To jest koniował i nie powinien leczyc ludzi.Ogląda się tylko na pieniądze!

a ja jestem zadowolona z wizyty - co prawda prywatna - ale na organizację publicznej służby zdrowia to już nie liczę więc wybieram prywatnie. Lekarz zadaje różne pytania ale zwraca też uwagę na raka w rodzinie i wysyła na dodatkowe badania. Te antyrakowe może i są drogie ale coś za coś - a zdrowie w końcu bezcenne.

nikomu nie polecam, diagnoza postawiona na oko bez żadnych badań.Leczenie drogimi lekami nie dla biednych.Na prośbę o tańsze wskazał internistę.

SKANDAL!!!Ten człowiek nie powinien leczyć ludzi.Mojej mamie u której na gastroskopii wyszlo podejzenie raka przelyku nic nie powiedział, nie zlecił badań, nie wysłał do szpitala, nie przepisał leków i powiedział że dlatego ją boli brzuch że ma pewno kamienie na nerkach.Wizyta 2 min pewno gdyby dać w łapę(na co czekał)trwałaby dłużej i podszedł by do sprawy po ludzku.Może gdyby pół roku temu ten człowiek potraktował swoją pacjentkę tak jak powinien dziś byłaby już po operacji i wszystko skończyłoby się dobrze.W tym momencie prawdopodobnie jest już na to za późno.

nie polecam bardzo zły lekarz ma zaawansowaną chorobę sklerozę jeżeli w czasie badania nie pamięta na co leczy pacjęta ale o kasie pamięta za pięć minut 120zł,tacy ludzie nie powinni być lekarzami bo to może doprowadzić do tragedii.jeżeli pracuje w szpitalu to nie powinien przyjmować prywatnie .Uważam że jest to zły lekarz nie polecam . W ciągu 5 min leki zmieniał prrzepisywał aż dwa raz które .i tak nic nie pomogły.

Ludzie uważają tego lekarza za dobrego ale tylko naśmiewał się ze mnie i nie raczył nawet porządnie zbadać. Spieszył się na imprezę......