dr n. med. Krzysztof Jarczok

1,9
2,5
1,9

12.05.2017

Nie polecam! Lekarz bardzo niesympatyczny, totalnie ignorujący pacjenta. Na dzień dobry zachowuje się już tak, jakby każda kolejna osoba była dla niego problemem i niepotrzebnie zabierała czas. W ogóle nie przeprowadza wywiadu wstępnego. Wręcz atakuje pacjenta oskarżycielskim tonem. Spotkałam się z wielką niekompetencją z jego strony i ogromnym lekceważeniem.
Dodatkowo, co akurat nie jest już jego winą, jednak wpływa też na komfort wizyty, jest bardzo długi okres oczekiwania na wizytę w danym dniu - opóźnienia są minimum 2-godzinne.

16.10.2012

Lekarz niekompetentny. Potrafi jedynie przepisać diagnozę lekarza kierującego. Nic sam nie stwierdzi. Najlepsze jest zdanie: "Aby być zdrowym trzeba: nie pić, nie palić, nie brać narkotyków, dobrze się odżywiać, uprawiać sport, być młodym i wszystkie te warunki muszą być spełnione". Nikomu nie polecam.

Nikomu nie polecam.

04.06.2012

brak slow nie polecam!!!!!!wogole nie przejmuje sie jak sie pacjent czuje tylko spisal wyniki to wszystko.

07.03.2012

nie przejmuje sie chorymi,nie polecam u niego wizyt.

nie przejmuje sie chorymi,nie polecam u niego wizyt.

01.07.2011

Cierpię na małopłytkowość, wskazano mi coroczną kontrolę. Gdy przyszłam do dr Jarczoka zapytał się mnie po co przyszłam i co ma ze mną zrobić. Powiedziałam, że może jakieś badania kontrolne, USG brzucha. Dostalam skierowanie na USG (miejsce z NFZ dopiero za pare miesięcy) i badanie płytek. To wszystko. Wizyta trwała nie dłużej niż 5 min, czekanie w kolejce - 3,5 godz. Istna tragedia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Hematolog Pszczyna"?

avicenna
cyganerii 1