dr n. med. Krzysztof Jarus

Gastrolog, Internista

Nie polecam, po tylu miesiącach oczekiwania na wizytę spodziewałam się jakiegokolwiek zainteresowania ze strony lekarza, daje a raczej rzuca kartkę z dietą i tyle. Czas trwania wizyty dwie minuty porażka!!!

Nie jest zainteresowany dolegliwościami pacjenta, nie powiedział słowa o rozpoznaniu, dowiedziałam się dopiero o nim z dokumentacji.

Polecam gorąco. Profesjonalizm, empatia, poświęcenie. Bardzo wysoka kultura osobista. Wszystko spokojnie, bez pośpiechu, czas dla pacjenta.

Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Pan doktor wie wszystko o wszystkim, ale nie na temat tego o czym powinien porozmawiać z chorym pacjentem na wizycie. Kiedy zapytałam o refundację bardzo drogiego leku dowiedziałam się wszystkiego o przepisach w Polsce, ale ani słowa na temat własnej choroby. Usłyszałam nawet pytanie, czy zapłacę Panu za cztery opony do samochodu, które kosztują go 6 tysięcy. To sobie Państwo wyobraźcie jakim samochodem doktor sobie jeździ, a my chorzy pacjenci musimy błagać o refundacje leków, które pomagają nam godnie żyć. A Pan te cztery opony ma chore, że jest mu niezbędne na nie 6 tysięcy? Dowiedziałam się również, że grożę Panu doktorowi, tupie jak małe dziecko i jestem agresywna. Cudowna wizyta :) A o mojej chorobie i leczeniu coś powiedział? Nie, bo najwidoczniej na ten temat bardzo mało wie :) Nawet nie zdążyłam wejść do gabinetu, już zniecierpliwiony spoglądał na zegarek, pewnie chore opony chciały jeść. Pan doktor lubi dobrze wyglądać i gadać bzdety, i to wszystko co potrafi :)

Czekałam pół roku na wizytę ,a doktor nawet nie wyszedł za biurka aby mnie zbadać .Zobaczył tomografie ,którą zlecił inny lekarz z łaską ,wypisał z łaską przekaz do szpitala co powinien uczynić już rok temu inny lekarz musiał dać na badania bo bez płacenia trzeba czekać..Kiedy zapytałam ,jakie poleca mi szpital ,gdzie sie mam udać odpowiedział uprzejmie ,prosze sobie poszukać.Wiec moje spostrzeżenie jest takie ,że wynik leczenia zależy od płacenia......

Polecam, okazało się, że potrzebuję porady innego lekarza - a mimo, że wizyta była prywatna, ze względu na to, że okazało się, że potrzebuję kogoś innego, była darmowa. Dodatkowo pan doktor jest bardzo sympatyczny!

Nie bardzo interesujesie pacjentem,nie przejmuje sie pogorszeniem zdrowia,nie chce przyjac do szpitala.

Witam serdecznie , postanowiłam napisać opinię po wczorajszym badaniu gdyż byłam po raz pierwszy z poważnym problemem ( niestety ) a czytając wcześniejsze opinie miałam mieszane uczucia . Dziś mogę powiedzieć , iż lekarz Dr n.med. Krzysztof Jarus jest godny polecenia i profesjonalista w swojej dziedzinie . Niepotrzebnie się bałam samego badania a na wynik niestety Pan Doktor nie ma wpływu . Pan Jarus jest uprzejmy , wytłumaczył wszystko a na dodatek bardzo sprawnie i BEZBOLEŚNIE przeprowadził badanie mimo dużych zrostów pooperacyjnych . POLECAM i sama nadal będę się u niego badać .

Bardzo kompetentny lekarz,uprzejmy i cierpliwy,zawsze gotowy pomóc.On jeden nie zbywal mnie tak jak inni "super lekarze"lecz szybko i konkretnie zdiagnozowal.Szczerze polecam.

Wspaniały specjalista leczę się u niego od 2000 r i nie zmieniłabym lekarza na innego rodzinny nie poznał się na tym co mi jest a pan doktor od razu po badaniu podjął się dalszego leczenia