lekarz Krzysztof Jasiński

Lekarz medycyny ratunkowej

Nie zgadzam się z opinią powyższą. Rozpocząłem leczenie u p.doktora z polecenia członka rodziny która była bardzo zadowolona. Byłem już u kilku lekarzy którzy chcieli prędzej się mnie pozbyć niż wyleczyć. Pan doktor bardzo szczegółowo i zrozumiale wytłumaczył mi sposoby leczenia. Jeżeli do tego dodamy sposób podejścia do pacjenta to zostaje nam tylko czekać na efekty leczenia.

Jest to człowiek który nie powinien NIKOGO LECZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z jego diagnozy usłyszałem że jestem zdrowy i mam nie symulować, mało tego mam wrócić do pracy. Ja nie potrafiłem poruszyć ręką, a ból był tak wielki że wcale nie potrafiłem funkcjonować. Jest to lekarz medycyny a przyjmuje na chirurgi Urazowej w słynnym szpitalu w Piekarach Śląskich i uważa się za NAJMĄDRZEJSZEGO LEKARZA a mnie potraktował jak kogoś kto chce tylko L4 a nie pomocy lekarskiej !!! Pojechałem do Bielska- Biała do doktora Romana Brzózka który od razu po rozmowie ze mną ...

Z jego diagnozy usłyszałem że jestem zdrowy i mam nie symulować, mało tego mam wrócić do pracy. Ja nie potrafiłem poruszyć ręką, a ból był tak wielki że wcale nie potrafiłem funkcjonować. Jest to lekarz medycyny a przyjmuje na chirurgi Urazowej w słynnym szpitalu w Piekarach Śląskich i uważa się za NAJMĄDRZEJSZEGO LEKARZA a mnie potraktował jak kogoś kto chce tylko L4 a nie pomocy lekarskiej !!! Pojechałem do Bielska- Biała do doktora Romana Brzózka który od razu po rozmowie ze mną był wstanie zdiagnozować wstępnie co mogło mi się stać, po zrobieniu dodatkowych badań potwierdziła się jego wstępna opinia. Nadawałem się do natychmiastowej operacji. Jestem po operacji: Artoskopia barku lewego. Rekonstrukcji przyczepu ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego i warstwy głębokiej podgrzebieniowego. Tenodeza ścięgna głowy długiej bicepsa.