lekarz Krzysztof Kaczor

Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Zawsze miły , uprzejmy - na NFZ czy prywatnie. Pani Ania zawsze miła i kochana polecam gorąco! Nie wyobrażam sobie leczenia ginekologicznego bez tego tandemu!

Czytam te negatywne opinie i zastanawiam się czy to mowa o tym samym lekarzu. Jestem pacjentką Pana Doktora od jakichś 5 lat, aktualnie prowadzi moją pierwszą ciąże. Trochę powolny - ale przy tym bardzo dokładny, potrafi rozluźnić atmosferę. Na każdej wizycie USG i dokładnie ogląda i omawia maluszka. Pani Ania świetna :) Zawsze można na nich polegać - coś się dzieje, mam jakieś wątpliwości można zadzwonić i się poradzić - zawsze doradzą :)

Czytam te negatywne opinie i zastanawiam się czy to mowa o tym samym lekarzu.

Doktor Kaczor jest świetnym specjalistą ginekologiem, mistrzem w swoim fachu. Poświęca pacjentom to co najcenniejsze- swój czas. W jego gabinecie nie ma atmosfery pośpiechu: zawsze wysłucha, dokładnie i delikatnie zbada, doradzi, wyjaśni. Na każdą wizytę można iść bezstresowo. Doktor ma ogromne doświadczenie i jest przy tym normalnym, ciepłym człowiekiem. Właśnie połączenia tych dwóch cech oczekuję od lekarzy. Moje 2 porody były niezapomnianymi przeżyciami właśnie dzięki doktorowi oraz położnej Ani, która pracuje z doktorem. Byłam tak psychicznie i fizycznie przygotowana, że uważam, że moje porody to dwa najpiękniejsze dni w moim życiu. Dzięki poradom pani Ani, nie miałam problemów z wagą w trakcie ciąży, oraz po porodzie. Uważam, że jest lepsza niż dietetyk. Kontakt telefoniczny wzorowy. Tak rzadko spotykamy się z sytuacją, że lekarz rozmawia z nami przez telefon oraz, że pani rejestrująca ma w sobie tyle empatii, aby poświęcić parę chwil na rozmowę. Tutaj jest to na porządku dziennym. Miałam szczęście, że trafiłam na takich profesjonalistów. Najlepsza jakość usług, wzór dla innych gabinetów.

Lekarz bardzo uprzejmy, niestety to nie wszystko. Doktor Kaczor już przy pierwszej wizycie wypisal leki antykoncepcyjne tylko i wyłącznie na podstawie wywiadu! Morfologia oraz cytologia były robione ale wyniki przyszły po 2tygodniach. Żadnych badań hormonów. Przez tabletki które mi przepisał do tej pory (od dwóch miesięcy nie biorę) mam ogromny problem z libido który spadl do zera, przytylam 10kg w ciągu 5 miesięcy, a tradzik którego w życiu nie miałam pojawił mi się właśnie podczas brania tabletek. Obecnie trądziku już nie ma, systematycznie też chudnę. Kiedy stwierdziłam lekarzowi ze mnie coś boli przy jajniku, stwierdził że faktycznie jest pecherzyk na jajniku ale nie mam się tym przejmować i nadal nie wiem co to jest a tym przyszłam do lekarza. Niestety nie polecam..

Witam, doktor Kaczor to rzeczywiście miły człowiek i zna się na rzeczy. Ale przy zajściu w ciążę, niczym się nie przejmował. Dla jak on to mówił ciąża to ciąża, oglądał USG długo nic nie mówił, nie omawiał... Ja zadając pytania jaki jest plan, kiedy badania prenatalne itp... a on na to "takie badania to później jak już tak głupio sobie gadamy". Wiem, ze dla niego to kolejna pipa w ciąży, ale dla mnie pierwsze takie przeżyczie! Podczas wizyty też rozmawiał z położna/pielegniarką, obgadywali jakąś pacjętkę. Nazwał ją "głupią babą"... Nie ...

Witam,
doktor Kaczor to rzeczywiście miły człowiek i zna się na rzeczy. Ale przy zajściu w ciążę, niczym się nie przejmował. Dla jak on to mówił ciąża to ciąża, oglądał USG długo nic nie mówił, nie omawiał... Ja zadając pytania jaki jest plan, kiedy badania prenatalne itp... a on na to "takie badania to później jak już tak głupio sobie gadamy". Wiem, ze dla niego to kolejna pipa w ciąży, ale dla mnie pierwsze takie przeżyczie! Podczas wizyty też rozmawiał z położna/pielegniarką, obgadywali jakąś pacjętkę. Nazwał ją "głupią babą"... Nie wiem o co chodziło może i była głupia, ale żeby tak głośno mówić przy innych pacjentach to mało profesjonalne, Po wizycie wyszłam zmieszana. Zmieniałam lekarza na młodą babeczkę, która tryskała energią, przeżywala ze mną kazde USG, pokazywała gdzie co jest. Nie mogłam doczekać się kolejnej wizyty, a po wychodziłam cała w skowronkach i czułam jeszcze bardziej, że ciąża to coś wspaniałego.

Mnie Pan Doktor wręcz uratował, dzięki niemu nie umarłam z niepewności czy z ciążą jest wszystko w porządku. Teraz prowadzi tą ciążę i nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego! Poświęca zawsze maksimum czasu, odpowiada na każde pytanie, ba! czasem chyba czyta mi też w myślach ;) Polecam z czystym sumieniem :)

Super lekarz , nie stawia diagnozy w ciemno , moze troszke mało mówny ale konkretny , na terminy nie czeka się zbyt długo , polecam z czystym sumieniem.

Przez niekompetencje tego lekarza o mały włos urodziłabym martwe dziecko. Niby ciąża przebiegała pomyślnie, dziecko było wg lekarza "trochę mniejsze od średniaczka", a gdy trafiłam do szpitalu w 34 tygodniu, okazało się, że mam małowodzie, a dziecko jest hipotrofikiem (czyli za małe jak na wiek ciąży). W szpitalu powiedzieli mi, że gdybym przyszła kilka godzin później, dziecko urodziło by się martwe... Od 6 miesiąca powinnam leżeć na patologii. Najgorsze jest jednak to, że 2 dni przed trafieniem do szpitala byłam w Pana doktora, i on twierdził, że wszystko jest w porządku... Pan doktor jest dobry, jeśli ciąża przebiega prawidłowo, jednaj nie jest w stanie nawet stwierdzić nieprawidłowości, więc jeśli coś idzie nie tak, Pan doktor albo tego nie widzi, albo z niewiadomych przyczyn nie chce o tym mówić.

Az przykro patrzeć na komentarze pozostawione przez "pacjentki" albo może raczej pseudo-pacjentki (jakby konkurencja spać nie mogła?). Ilość jadu wtryskanego w wypowiedzi aż mdli. Strach pomyśleć, że inne kobiety mogłyby się sugerować tymi opiniami. Na szczęście sama już nie raz korzystałam z usług Dr. Kaczora, więc mam własne zdanie na jego temat. Bardzo skrupulatnie przeprowadzone badanie USG, fachowa porada i przy tym niesamowity spokój ducha, który udziela się pacjentce.

Zdecydowanie nie polecam :( Zmieniłam lekarza i każdej kobiecie radzę to samo.

Zdecydowanie nie polecam :( Zmieniłam lekarza i każdej kobiecie radzę to samo.