lekarz Krzysztof Kałka

Super lekarz leczy się u niego cała moja rodzina i ja Wszystko jest super.Sprzęt ,,wizyty nowoczesne spojrzenie na okulistykę jak na mój gust . Jest miło i super .Mamy wady wzroku więc w optyku obok kupujemy soczewki i okulary . Ceny są niższe niż u innych w mieście czasami nawet o 50 %. Serdecznie polecam

Super nareszcie mam takie soczewki na jakie zasługiwałam dawno .Lekarz super miły a przede wszystkim wie co robi a nie jak te konowały z wojewódzkiej wsi K. Moje oko jest spoko bo kupiłam soczewki szybko i niezbyt drogo !!!!! Wielki pozytyw !!!! moje oczy potwierdzają jego wiedzę i profesonalizm

Niespotykanie miły i kompetentny lekarz ,byliśmy u niego mimo ze mamy do niego 80 km .Nie zawiedliśmy się super...Wreszcie mam dobrze dobrane soczewki ,koszt wizyty bardzo niski . Cena soczewek niższe niż w necie. SUPER >>>>>>>> Gorąco polecam

To super lekarz Dopasowałam u niego soczewki .Naprawdę zna się na tym jak mało kto Dobrał mi jako jedyny po dwóch latach męki u innych lekarzy okulary i soczewki tak ze nie boli mnie głowa wreszcie .

Super lekarz Byłam u innych lekarzy wielokrotnie ale dopiero on mi pomógł jest świetny specjalistą Po dwóch latach chodzenia i leczenia bez efektów u innych lekarzy jestem zdrowa po dwóch dniach .Napisał mi wreszcie świetne okulary i bardzo dobrze się w nich czuje a we wcześniejejszych głowa mi chciała pęknąć.

zero kompetencji , nie wie o czym mówi , jego domena to wyciągnąć jak największe pieniądze od pacjęta

To super lekarz miły i kompetenty . To mogę powiedzieć nie tylko z własnego doświadczenia ale moich rodziców ,dzieci i sąsiadów Jest super byłem u innych lekarzy ale teraz wiem że traciłem tylko czas. wreszcie mam okulary jakie mogę nosić .

To najwspanialszy lekarz jakie znam .Korzystamy z usług jego od wielu lat . Mojego syna uchronił przed szkoła specjalną do której chcieli go wysłać inni lekarze także z kielc i krakowa .On napisał mu okulary w których wreszcie chciał chodzić >Obecnie z wyróżnieniem skończył politechnikę .Moja mama widzi bo prawidłowo zdiagnozował i leczył zwyrodnienie śiatkówki. Obecnie wykonuje sobie tomografie siatkówki u niego w przychodni i stale się kontroluje . Wszyscy pacjencji to potwierdzą .Jedynym minusem jest że długo sie do niego czeka ale to świadczy że ludzie walą do niego drzwiami i oknami .Ludzie DO INNYCH OKULISTÓW W KIELCACH i OKOLICACH NIE MA PO CO IŚĆ

Moja opinia jest spowodowane faktem że wszyscy moi znajomi są podobnego zdania na temat tego lekarza. KILKADZIESIAT OSÓB z którymi rozmawiałem jest tego samego zdania .To doskonały fachowiec którego diagnozy w kilkunastu mi znanych przypadkach potwierdziły się w klinikach uniwersyteckich w Polsce , Niemczech , Holandii, Szwajcarii .Z braku perspektyw zawodowych jeździmy po całym świecie Tam jesteśmy leczenie zawsze w ten sam sposób jak u tego lekarza . Jest on wzorem dla innych. Wybija się ponad lekarski polski świat w sposób znaczny.Ma nowoczesne spojrzenie na choroby i posługuje sie najnowocześniejszym sprzętem .Jestem dumny że zagranicę nie musimy sie my Polacy go wstydzić . Obecnie co roku przyjeżdzam do niego z moja rodzina na kontrolę ze Szkocji .Moi rodzice i teściowie też są zachwyceni .Napisałem to bo byłem oburzony niektórymi wpisami jednej idiotki z Węgleszyna. Tak trzymaj doktorku

Doktor podczas wizyty nie rozpoznał choroby. Jego leczenie to przepisywanie drogich szkieł do okularów .