lekarz Krzysztof Kamecki

Urolog

Przypadek , że trafilismy do tego lekarza (byliśmy umówieni do innego) Kamecki za pierwszym razem trafił gdzie trzeba przy biopsji prostaty - świetnie czytanie wyniku tomografii, potem szybko skierował na operację, dobrał metodę w której się dobrze czuje i która przy tak zaawansowanym stadium raka ( rozlewający się nowotwór) była najlepszym rozwiązaniem i dokonał całkowitej prostatoktemii i obecnie po 2 latach PSA nie rośnie wcale. Świetnie tłumaczy metody leczenia i rehabilitacji.

Przypadek , że trafilismy do tego lekarza (byliśmy umówieni do innego) Kamecki

Wspaniały Lekarz, super podejście do pacjenta, perfekcyjna praca chirurgiczna. Wspaniale tłumaczy historię choroby i dalsze postępowanie w trakcie leczenia. Oddany i prawdziwy lekarz. Bardzo polecam

Zgadzam się z opiniami pozytywnymi. Wspaniały człowiek i lekarz. Rzadko kiedy spotyka się tak oddanego pacjentom lekarza. Przywraca wiarę w nasz chory system zdrowotny. Bo u nas, żeby chorować, to trzeba mieć zdrowie. Pacjenci są często odsyłani, trafiają na mur nie do przebicia. Bardzo niesympatyczna pani w recepcji polikliniki na Romanowskiej 2, tak koło 60tki chyba. Aż ciśnie się czasem na usta, żeby się zamknęła i zachowała kąśliwe uwagi dla siebie. Ma do czynienia z bardzo chorymi ludźmi, którzy gdyby nie musieli, wcale by ich nie oglądała. Życzę jej zdrowia. A Panu doktorowi wszystkiego, co najlepsze, bo tylko na najlepsze zasługuje.

Cudowny człowiek o złotym sercu lekarz z powołania godny zaufania,sympatyczny miły i przystojny!Polecam

Doskonały lekarz, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Profesjonalista w każdym calu, niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Doktor z powołania, oddany pacjentowi. Z wyczuciem podchodzący do niełatwych rozmów. Polecam

Doktor Kamecki jest świetnym fachowcem. Konkretny , rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny. To taki "ludzki człowiek" i lekarz przez duże L. Serdecznie polecam.

Doskonały fachowiec, rzeczowy, empatyczny, przyjazny pacjentowi, bezinteresowny. Przychodzi przed czasem, odchodzi po przyjęciu wszystkich pacjentów.

Jestem pod opieką Pana dr.Kameckiego od dwóch lat.Nie mam pojęcia dlaczego niektórzy ludzie wypisują takie bzdury o doktorze.Pan dr.Kamecki to znakomity lekarz i człowiek.

Gorąco polecam tego lekarza ,jest lekarzem który nie tylko zajmuje się chorobą ale także jest dużym wsparciem dla pacjenta . życzyłbym sobie jak najwięcej takich lekarzy

jestem bardzo zadowolony z dr,u mnie była szybka diagnoza szybkie leczenie no i znowu jestem zdrowy,bardzo bardzo polecam...S.M