lekarz Krzysztof Kamecki

Urolog

Zgadzam się z opiniami pozytywnymi. Wspaniały człowiek i lekarz. Rzadko kiedy spotyka się tak oddanego pacjentom lekarza. Przywraca wiarę w nasz chory system zdrowotny. Bo u nas, żeby chorować, to trzeba mieć zdrowie. Pacjenci są często odsyłani, trafiają na mur nie do przebicia. Bardzo niesympatyczna pani w recepcji polikliniki na Romanowskiej 2, tak koło 60tki chyba. Aż ciśnie się czasem na usta, żeby się zamknęła i zachowała kąśliwe uwagi dla siebie. Ma do czynienia z bardzo chorymi ludźmi, którzy gdyby nie musieli, wcale by ich nie oglądała. Życzę jej zdrowia. A Panu doktorowi wszystkiego, co najlepsze, bo tylko na najlepsze zasługuje.

Cudowny człowiek o złotym sercu lekarz z powołania godny zaufania,sympatyczny miły i przystojny!Polecam

Doskonały lekarz, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Profesjonalista w każdym calu, niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Doktor z powołania, oddany pacjentowi. Z wyczuciem podchodzący do niełatwych rozmów. Polecam

Doktor Kamecki jest świetnym fachowcem. Konkretny , rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny. To taki "ludzki człowiek" i lekarz przez duże L. Serdecznie polecam.

Doskonały fachowiec, rzeczowy, empatyczny, przyjazny pacjentowi, bezinteresowny. Przychodzi przed czasem, odchodzi po przyjęciu wszystkich pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Urolog Bydgoszcz"?

Tomasz Hilger

Chirurg dziecięcy
Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz
Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz
Specjalistyczny gabinet prywatny
Ziemowita 11
Kwidzyn
Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Bydgoszcz
N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz
Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9
85-676 Bydgoszcz
Poradnia Urologiczna - Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 9
Szubin