Lekarz bez empatii jakiejkolwiek uprzejmości. Badanie samo w sobie nieprzyjemne diagnoza nie rozpoznana lekarz po prostu mnie zbył powiedział że nic mi nie jest ,najgorszy lekarz na jakiego trafiłem nie polecam tysiąc razy się zastanówcie czy chce iść do takiego lekarza który jest tak nie miły i tylko bierze kasę za nic. Nie polecam.

Dobry, kompetentny lekarz. Wywiad, badanie , bezstresowa gastroskopia przebiegły zgodnie z moimi oczekiwaniami. Lekarz ładnie pokazał i wytłumaczył co jest nie tak i co dalej zrobić.

Jeden z niewielu kompetentnych lekarz. Po odsiedzeniu swojego w kolejce, raczej sceptycznie podchodziłem do dalszej wizyty. Okazało się inaczej. Po badaniu, szybka diagnoza. Po zaaplikowaniu przepisanych leków, dolegliwości ustąpiły. Polecam każdemu z problemami gastrologicznymi.

Lekarz zdawkowo potraktował moją osobę, zlecił badania, które przy moich dolegliwościach i tak były niewystarczające. Nie wyraził nawet zalecenia, abym się pojawiła ponownie, mam wrażenie że uznał moje dolegliwości za mój wymysł... Nie czułam się w czasie tej wizyty komfortowo i dolegliwości pozostały.

Bardzo dobry i miły lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dobry Fachowiec. Jestem zadowolona,przynajmniej dowiedziałam się co mi dolega ,a byłam z problemem zdrowotnym u 2 poprzednio lekarzy i zero tłumaczenia leki i do domu. Polecam tego LEKARZA!

Polecam tego LEKARZA!

jestem na tyle zadowolony, że tu wszedłem i napisałem pozytywny komentarz. Po wizycie marzenia zaczęły się spełniać, choć było beznadziejnie. Zdecydowanie polecam