dr n. med. Krzysztof Kamiński

Ginekolog położnik, Ginekolog, RTG, USG

13.04.2013

Pan doktor jest to doskonały lekarz który rozumie potrzeby chorych kobiet. potrafi pomóc nie tylko lekami ale troską, dobrym słowem pocieszeniem. zawsze ma bardzo dużo pacjentek ale je pamieta, mnie zawsze podtrzymuje na duchu w mojej chorobie.

10.04.2013

Najlepszy lekarz jakiego znam, pomógł mi i wielu moim znajomym. Nigdy nie odmówił pomocy także po godzinach, kiedy wydzwaniałam do niego z prośba o radę. w szpitalu operował mnie osobiście i wszystkim się zajął, wiem jak wiele kobiet zawdzięcza mu zdrowie i życie.

06.04.2013

Zaluje kaszdy grosz jaki wydałam za wizyty u tego lekarza. Liczy sie dla niego tylko kasa. na wizytach prywatnych jest bardzo mily a jesli chodzi o opiekie w szpitalu to jest jego pacjentka wykorzysyana jako krolik doswiadczalny?. Jezeli chodzi o porod to specjalizuje sie: uczenie praktykantow jak wywolywac porod na swoich pacjentkach nawet nie pytajac sie o zgode czy moga byc przy tym do tego prawie caly oddzial personlu medycznego . Nawet jezeli ciaza jest zagrozona i trzeba cc to dla tego lekarza jest wazne uczenie prakykantow a nie zycie dziecka.

05.04.2013

może i miły,ale specjalistą od niepłodności jest żadnym,pamięta pacjentki tylko na wizytach prywatnych, ale poświęca wystarczająco dużo czasu i zawsze odbiera telefony:)

23.03.2013

Temu lekarzowi nie zalezy na dobru pacjenta, jest tez zadufany.. nigdy wiecej!

Temu lekarzowi nie zalezy na dobru pacjenta, jest tez zadufany.. nigdy wiecej!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lublin"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana