lekarz Krzysztof Karaś

3 grudnia podczas pobytu u rodziny w WLKP trafiłam z mężem na SOR we Wrześni -objawy to wylew do oka ,nadciśnienie i bóle w kl. piersiowej .Rejestracja ,dostępność personelu medycznego , przeprowadzony przez ratownika wywiad ,pomiar podstawowych parametrów natychmiastowy .Szereg przeprowadzonych badań- w tym natychmiastowa tomografia głowy( w ciągu 30 min od przybycia -myślałam ,ze to tylko na filmach -Szpital w Leśnej Górze )-pozwoliły wykluczyć wszystko" co najgorsze ".Lekarzem pełniącym dyżur w tym dniu był dr Karaś i to szczególnie jemu oraz całemu zespołowi SOR serdecznie dziękuję za opiekę nad mężem .Oprócz fachowości Dr Karaś jest bardzo empatycznym i serdecznym człowiekiem, który nie żałuję czasu dla pacjenta i rodziny Odpowiada na każde pytanie cierpliwie tłumacząc. Z całą pewnością serdecznie polecam DR i SOR we WRZEŚNI

Dwa razy trafiłam na SOR we Wrześni i zajmował się mną i córką doktor Karaś. Bardzo dziękuję za poświęcony czas, dokładne wyjaśnienia i pokierowanie na dalsze leczenie. Wielki plus dla Pana doktora za podejście do dzieci... dzięki niemu szycie głowy okazało się przygodą :-) a dzielna pacjentka wracała do domu z uśmiechem.

Witam Bardzo dziękuję i polecam wszystkim lekarza Krzysztof Karaś za wspaniałe podejście do pacjenta który potrafi wytłumaczyć i wesprzeć, oby więcej takich lekarzy.

Witam

Pan doktor rewelacja. Polecam kazdemu kto trafia na SOR we Wrzesni zeby trafil na pana Karasia :-) fachowa pomoc, dokladne badanie, porada. Oby wiecej takich lekarzy z powolania :-)

Jadąc nad polskie morze poczułem coraz mocniejszy ból klatki i brzucha. dojechałem do Wrześni na SOR. .....parę razy w życiu byłem na Sorach i natłok pacjentów i procedur odczłowiecza pracujących tam ludzi, tak to widziałem do tej pory, mam 50 lat. Pan Doktor wykorzystuje całą swoją wiedzę, czas, tylko po to żeby ludziom chciało się żyć, nie tylko pacjentom . Świetny człowiek i lekarz... bo jadę z bliskimi do Sarbinowa,dziękuję.

Wciąż poszukujesz " Gniezno"?

Gabinet Rehabilitacji i Masażu
Os. Władysława Łokietka 25B/1A