Krzysztof Kij

Nie polecam. Nieuprzejmy, wręcz niekulturalny. Obecnie rzadko spotyka się tak nieprzyjemnych lekarzy.

Lekarz godny polecenia, jestem bardzo zadowolona i nie wiem skąd te złe opinie, całą ciążę byłam dobrze prowadzona, wszystkie badania te podstawowe i dodatkowe miałam zlecane na NFZ

Polecam Pana doktora. Zastanawiam się czemu są negatywne opinie. Powiedzmy sobie, lekarz nie jest jasnowidzem : trzeba powiedzieć o co chodzi, z czym się przychodzi. Jestem w 20tyg ciąży, wizyta przebiegłą bardzo miło. Powiedziałam lekarzowi wszystko co do tej pory się wydarzyło. O wszystko jeszcze dokładnie wypytał mimo wszystko - więc interesuje się pacjentką. A lekarzem jest bardzo dobrym, świadczy o tym ile kobiet chodzi do niego na wizyty.

Polecam gorąco, profesjonalista dwie ciąże, dwa porody - obydwa zagrożone. Co prawda czasami się spóźnia do gabinetu, ale wcześniej ma pewnie dyżur na Ujastek.

Gburowaty, nieuprzejmy, zawsze spozniony, wyraznie zainteresowany wylaczie pacjentkami, ktore nastepnie trafia na wizyty prywatne.

Polecam ze szczerego serca,jest bardzo miły i dbający o dobro pacjętki

Polecam ze szczerego serca,jest bardzo miły i dbający o dobro pacjętki

nie polecam allegrowicza ;/ dal on ciała po całoci i dalej bola mnie uda dajcie spokoj z tym kolesiem .... noob

jak najbardziej polecam, ciaza byla bez problemu, mały ma juz dwa lata, a ja wspominam mile porod - cesarski, niestety, ładne naprawde ładne szycie, polecam szpital ujastek i dr Kija

bardzo dobry lekarz, który interesuje się zdrowiem pacjentki

bardzo dobry lekarz, który interesuje się zdrowiem pacjentki