Krzysztof Klasicki

Ortodonta, Stomatolog

NIE POLECAM! Owszem jest sympatyczny, ale nie potrafi dobrze leczyć zębów. Po paru latach pojawiło mi się okropne ZAPALENIE w kości żuchwowej pod zębem, który dr Klasicki robił KANAŁOWO - nie wyczyścił całej próchnicy i nie wypełnił dokładnie kanałów - na zdjęciu RTG widać jak szpara w jednym z kanałów jest przerażająco wielka (szkoda, że nie mogę dodać pliku ze zdjęciem). Teraz się męczę i leczę zęba, który nie powinien być już otwierany! W sumie dr robił mi 5 zębów, pierwszy jest w opłakanym stanie, o pozostałych 4 napiszę kiedy będę wiedzieć dokładnie co i jak. ODRADZAM LECZENIE ZĘBÓW U DR KLASICKIEGO, SZKODA ZDROWIA I PIENIĘDZY!

Doskonały specjalista! Jest przesympatyczny, ma niesamowite podejście do pacjentów, a przede wszystkim jest naprawdę dobry w tym, co robi. Jego asystentka jest zawsze tak cudownie uśmiechnięta, że od razu człowiek jest spokojniejszy, a wizyta u stomatologa przestaje być czymś strasznym, a zaczyna przypominać miłe spotkanie w przyjaznym gronie. Polecam go każdemu!

Polecam pana doktora wszystkim mamom, których pociechy maja wadę zgryzu, itp. Kompetentny,nawiązujący swietny kontakt z dzieciakami, zawsze przyjaźnie nastawiony i co najwazniejsze mozna naprawdę o wszystko pytać, a Pan Doktor udzieli wyczerpującej odpowiedzi!

Wspaniały lekarz bardzo delikatny nie boja sie go nawet dzieci wmowi wszystko pokazuje po prostu najlepszy uzywa porzadnego sprzetu i ma dobre materiały