lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

Świetny lekarz, kompetentny, życzliwy, wszystko wyjaśni, bardzo profesjonalnie zaopiekował moich teściów:) dziś sprawnych i żyjących bez bólu bioder! dziękuje doktorze, M.

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę z ogromnym doświadczeniem. Zdecydowałam się. Zgodnie z planem zgłosiłam się na Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedyczne "COPERNICUS" w Gdańsku. Tam zostałam bardzo ...

Zgodnie z planem zgłosiłam się na Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedyczne "COPERNICUS" w Gdańsku. Tam zostałam bardzo mile przyjęta i otrzymałam fachową opiekę. Na bloku operacyjnym również spotkałam się z dużą serdecznością przez cały zespół. Po operacji miałam wspaniałą opiekę.
To właśnie Pan Dr Krzysztof Klawonn wypracował tak wysoki poziom, który panuje na całym Oddziale, a pacjent czuje się uszanowany.
Dziękuję Panie Doktorze !!!
PS. Do zobaczenia z drugim bioderkiem :-) :-)
Teresa K.

Lekarz kompetentny, dobry specjalista.Gdy trafiłam do niego z mężem, starał się rozwiązać problem.Przeprowadzil skomplikowany zabieg stawu biodrowego (rewizja stawu). Było ciężko, ale udało się. Pozdrawiamy i dziękujemy.

Pozdrawiamy i dziękujemy.

Moja mama miała w poniedziałek 16 grudnia 2019 r.zabieg .Pan doktor Klawon jest niesamowitym lekarzem jestem mu wdzięczna bo zabieg kolana był trudny i naprawdę wielki szacunek dla pana doktora. Jest to miły ,ludzki ,cierpliwy, człowiek. Mama czuła się przy nim bezpiecznie .Panie doktorze bardzo bardzo dziękujemy ja i mama ,myślę ,że jak to kolano dojdzie do siebie to mama zdecyduje się na drugie i dzięki Panu nie będzie tak się bała. Jest Pan ratunkiem dla wielu cierpiących ,daje Pan nadzieję ludziom na lepsze jutro ,ukłon w pas ,dla nas jest Pan bohaterem .Pozdrawiam .

Poznałem Pana doktora Krzysztofa Klawonn podczas kwalifikacji do zabiegu operacyjnego w Wejherowskim szpitalu. Byłem w ciężkiej sytuacji ponieważ miałem poza sobą dwie nieudane operacie wszczepienia endoprotezy prawego stawu kolanowego. Po rozmowie z Panem doktorem wstąpiła we mnie nadzieja, że teraz będzie dobrze. Pomimo, że jestem twardzielem, do oczu napłynęły mi łzy. Pan Klawonn jest bardzo miłym człowiekiem. Wydawało mi się, że rozmawiam z przyjacielem. Wyznaczył termin operacji za 4 miesiące. W międzyczasie zrobiłem wszystkie potrzebne badania. Po badaniach okazało się, że kości są zdegenerowane i operacja będzie wyzwaniem. Pan doktor mnie pocieszał, że zrobi wszystko co w jego mocy. Teraz jestem 12 dni po operacji. Jak na razie wszystko jest dobrze. Chodzę już praktycznie bez kul. Zgięcie w kolanie ponad 90 st. Ból ustępuje a ja jestem szczęśliwy. Podczas wizyty kontrolnej, pan doktor, który jest ordynatorem oddziału, sam zmienił mi opatrunek chociaż w pobliżu były pielęgniarki. Dla mnie to jest coś niebywałe. Serdecznie Panu dziękuję za wszystko, co zrobił Pan, żeby uratować mi staw kolanowy. Jest Pan dla mnie super chirurgiem a przede wszystkim człowiekiem.

Nie poznałem w swoim życiu lepszego specjalisty.Aby każdy lekarz był taki jak Dr. Krzysztof Klawonn.Serdecznie pozdrawiam.Pacjent Krystian.